Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Hitachi narzędzia

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Hitachi jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych azjatyckich koncernów. Została założona w Japonii w 1910 roku i do dziś jej główna siedziba znajduje się w Tokio. Niemal od początku działalności produkowano wysokiej jakości sprzęt z logo Hitachi. Narzędzia to tylko jedna z dziedzin działalności firmy. Hitachi zajmuje się także branżą komputerową, systemami informatycznymi i urządzeniami optycznymi. Udziela się w energetyce, a nawet w branży energii atomowej.

Ogromny wpływ na rozwój i wysoką jakość produktów miało powstanie ośrodka badawczego w 1942 roku, gdzie testowane są moduły i narzędzia Hitachi. Opinie wystawione przez badaczy wpływają na usprawnienie produkcji.

Koncern Hitachi

Dziś Hitachi to ogromny międzynarodowy koncern, który skupia wiele mniejszych firm i spółek. W licznych oddziałach na całym świecie Hitachi zatrudnia ponad 400 tysięcy osób. W samej Europie w 140 spółkach pracuje ponad 11 tysięcy pracowników z różnych specjalizacji. Tak ogromna firma i międzynarodowa sieć dystrybucji pozwala dotrzeć do wielu rynków zbytu. Ułatwia też prace związane z serwisem i gwarancją na elektronarzędzia i sprzęt.

Katalog narzędzi Hitachi

Ogromny wachlarz produktów, jakie znajdują się w katalogu Hitachi, pozwala wyposażyć w sprzęt różne branże przemysłu i prywatnych inwestorów. W sklepie Industria24 można znaleźć przede wszystkim ręczne elektronarzędzia, przeznaczone do prac produkcyjnych i remontowych firmy Hitachi. Opinie dotyczące szlifierek kątowych, wiertarek i narzędzi ogrodniczych podkreślają doskonały stosunek jakości do ceny. 

Wyroby z logo Hitachi objęte są wieloletnią gwarancją, którą dodatkowo można wydłużyć. Koncern oferuje też liczne promocje na sprzęt, opiekę gwarancyjną, a także rozbudowany system serwisów pogwarancyjnych.