Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Neo

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Marka Neo to jedna z nowoczesnych linii narzędzi produkowanych przez polskiego producenta firmę Topex. Została ona założona w 1992 roku, a od początku jej celem było tworzenie wysokiej jakości narzędzi. Duża trwałość w stosunku do przystępnych cen produktów sprawiła, że od początku działalności firma stała się ważnym graczem na europejskim rynku. Obecnie w kilku liniach tworzonych jest ponad sześć tysięcy wyrobów przeznaczonych do różnych branży. Marka Neo dociera do ponad 40 krajów, gdzie zyskuje opinie sprzętu solidnego i profesjonalnego. Spora sieć dystrybucji i łatwo dostępny serwis sprawiają, że po narzędzia Neo sięga coraz więcej użytkowników na całym świecie.

Katalog produktów Neo

Produkty Neo to przede wszystkim ręczne narzędzia. W katalogu firmowym posegregowane są według kilku branży, do których należą między innymi akcesoria budowlane, elektryczne czy dekoratorskie. Dobre opinie zbierają także akcesoria motoryzacyjne czy urządzenia pomiarowe. 

Narzędzia Neo to gwarancja wysokiej jakości i funkcjonalności. Większość elementów wykonywana jest z najwyższej jakości stali narzędziowej, co wpływa na ich trwałość. Niektóre narzędzia ręczne z katalogu Neo są objęte gwarancją nawet do 25 lat.

Zastosowanie dla narzędzi Neo

Profesjonalne i trwałe narzędzia Neo sporadycznie trafiają w ręce prywatnych użytkowników. Ta linia produktów skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców. Długotrwała gwarancja, łatwy serwis i bogaty katalog produktów zachęcają do zakupu osoby związane z przemysłem. Narzędzia Neo znajdują się na wyposażeniu zakładów rzemieślniczych, stolarskich i warsztatów mechanicznych.