Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Pojemniki

Produkty 1-32 z 33

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Wśród pyłu i brudu na budowie warto mieć pojemniki, w których można bezpiecznie przechowywać najważniejsze sprzęty. Wykonane z solidnego plastiku, z pokrywką, będą chroniły przed wodą, kurzem i słońcem. Nadają się do przetrzymywania materiałów czy narzędzi. Takie pojemniki można łatwo opisać za pomocą markera czy naklejki informacyjnej, co ułatwia orientację wśród zawartości.

To podstawa wyposażenia magazynów. Zależnie od potrzeb można dokupić platformy z szufladami i pojemnikami na narzędzia, jak i proste pojemniki do magazynu. Większość takich opakowań wykonana jest z tworzywa sztucznego, co ułatwia ich mycie.

Dostępne są również profesjonalne pojemniki stolarskie, które przydadzą się osobom zajmującym się produkcją mebli. Do warsztatów warto dokupić plastikowe segmenty do przechowywania drobnych przedmiotów. Są idealne, by nie pogubić różnych śrub i uszczelek. Sprzedawane są też wkłady do walizek narzędziowych, które pełnią podobną funkcję.

Typowe pojemniki budowlane można kupić w rozmiarach od 40 do 200 l. Podczas budowy domu przydają się jako kasty do betonu, a w ogrodzie podobne pojemniki służą do składowania gałęzi i innych odpadów. Jeśli chodzi o dodatkowe zalety, to łatwo się je myje. Dzięki temu, że wykonane są z tworzywa sztucznego, wystarczy je opłukać, by stały się czyste. Takie kuwety i wiadra budowlane łatwo się przechowuje włożone jedne w drugie. Zimą przydają się na piasek i sól, a latem można w nich składować deszczówkę.