Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Osprzęt do pneumatyki

Produkty 1-32 z 64

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Podstawowym narzędziem pneumatycznym jest wiertarka udarowa. To jednak nie jedyne wykorzystywane na budowie czy w warsztacie urządzenie, które wymaga odpowiedniego osprzętu do pneumatyki.

Najważniejsze są wiertła udarowe z charakterystycznym, spiralnym ostrzem. Do dostania zarówno na sztuki, jak i w kasetkach po kilka rodzajów lub w zestawach walizkowych. Z uchwytem walcowym, wieloklinowym lub innym, zależnie od typu posiadanego sprzętu.

Inne niezbędne elementy osprzętu do pneumatyki to nasadki i bity udarowe. Przydają się też specjalne węże do sprężonego powietrza i podajniki do śrub. Takie węże są dostępne w średnicach od ok. 5 do 25 mm. Powinny wytrzymywać ciśnienie do 20 bar. Z kolei do młotków igłowych przyda się komplet odpowiednich igieł.

Osobnego osprzętu do pneumatyki wymaga duży sprzęt udarowy. Do mieszadeł przydają się wirniki i stojaki. Do samodzielnych napraw warto mieć złączki, śruby i uszczelki. Za pomocą dostępnego tu osprzętu do pneumatyki można samodzielnie wymienić główkę od wiertarki czy naprawić mieszadło.

Aby sprzęt długo służył, trzeba odpowiednio o niego dbać. Dlatego warto mieć kasetki i skrzynki na narzędzia, jak i osprzęt do pneumatyki. W kasetkach będzie można bezpiecznie przenosić wiertła, a skrzynka pomieści wszystkie pozostałe akcesoria. Niektóre sprzęty wymagają okresowego olejowania czy czyszczenia. Znaleźć tu można preparaty, które dadzą najlepszy efekt. Ich regularne stosowanie może pomóc wydłużyć życie sprzętu i zminimalizować ilość koniecznych napraw.