Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Dolmar

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Dolmar powstała w Niemczech w 1927 roku. Działalność tego producenta rozpoczęła się spektakularnie od wynalezienia piły mechanicznej zasilanej spalinowo. Choć początkowo obsługiwały ją dwie osoby, inżynierowie Dolmar z biegiem czasu zmniejszali i unowocześniali produkowane narzędzia. Dzięki temu firma szybko stała się europejskim i światowym liderem w swojej branży.

W 1991 roku wysoką pozycję i dobre opinie o produktach Dolmar docenił japoński potentat Makita. Przejmując niemieckiego producenta, pozostawił linię produktów firmowanych jego logo. Dzięki temu firma zachowała swoje charakterystyczne cechy. Mimo tego, że siedziba Dolmar znajduje się w mieście Hamburg-Wandsbek w Niemczech, serwis i dystrybucja w Polsce i Europie nie sprawia kłopotów. Narzędzia tej firmy dystrybuuje Makita, co ułatwia naprawy gwarancyjne i serwis Dolmar.

Katalog i zastosowanie narzędzi Dolmar

Główną dziedziną produkcji Dolmar od początku istnienia pozostają narzędzia do cięcia drewna. Sprzęty ogrodnicze uznawane są za najbardziej popularne i najsolidniejsze narzędzia Dolmar. Opinie o tych produktach wyrażane są przez tysiące użytkowników na całym świecie. Wysoka jakość w stosunku do przystępnej ceny i łatwy serwis to najczęściej wymieniane zalety.

Długotrwała gwarancja i częste promocje na narzędzia Dolmar sprawiają, że korzysta z nich wiele profesjonalnych firm. Pilarki spalinowe, przecinarki czy rozdrabniacze chętnie wykorzystywane są przez ekipy leśne. Podkaszarki czy piły do żywopłotu sprawdzają się w czasie pielęgnacji ogrodów przydomowych i ogródków działkowych. Wysoka trwałość i doskonałe opinie pozwalają na zastosowanie tych sprzętów także u ekip zajmujących się pielęgnacją zieleni miejskiej.