Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Komelon

Produkty 31

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Początki Komelon sięgają 1963 roku, kiedy przedsiębiorstwo zostało założone w południowokoreańskim mieście Pusan. Po kilku latach działalności producent został doceniony na lokalnym rynku i rozpoczął ekspansję narzędzi do sąsiednich państw azjatyckich. W 1997 roku założono Centrum Badań i Rozwoju Komelon, co pozwoliło doskonalić produkty, a także wkroczyć odważnie na światowe rynki.

Katalog produktów Komelon i ich zastosowanie

Narzędzia Komelon to wysoko wyspecjalizowane produkty przeznaczone do wykonywania pomiarów. Firma postawiła przed sobą cel, który ma zapewnić niezwykłą trwałość taśm mierniczych i dużą dokładność. Najlepsze opinie zbierają metalowe taśmy z końcówką magnetyczną. Są stosowane zarówno w dużych zakładach stolarskich czy manufakturze, jak i w ekipach serwisowych oraz instalacyjnych. Niskie ceny produktów i dodatkowe promocje na ich zakup przyciągają także prywatnych klientów.

Poza taśmami mierniczymi Komelon produkuje także koła pomiarowe. Nieco inną gałąź stanowią precyzyjne piły i noże do cięcia z wymiennymi ostrzami. Wzbogaciły one katalog produktów Komelon po przejęciu firmy GuJu Metal Industry w 2012 roku. Od tamtej pory logo Komelon pojawia się także na akcesoriach do cięcia, co jest gwarancją ich wysokiej jakości.