KALKULATOR  RAT

Komelon

Początki Komelon sięgają 1963 roku, kiedy przedsiębiorstwo zostało założone w południowokoreańskim mieście Pusan. Po kilku latach działalności producent został doceniony na lokalnym rynku i rozpoczął ekspansję narzędzi do sąsiednich państw azjatyckich. W 1997 roku założono Centrum Badań i Rozwoju Komelon, co pozwoliło doskonalić produkty, a także wkroczyć odważnie na światowe rynki.

Katalog produktów Komelon i ich zastosowanie

Narzędzia Komelon to wysoko wyspecjalizowane produkty przeznaczone do wykonywania pomiarów. Firma postawiła przed sobą cel, który ma zapewnić niezwykłą trwałość taśm mierniczych i dużą dokładność. Najlepsze opinie zbierają metalowe taśmy z końcówką magnetyczną. Są stosowane zarówno w dużych zakładach stolarskich czy manufakturze, jak i w ekipach serwisowych oraz instalacyjnych. Niskie ceny produktów i dodatkowe promocje na ich zakup przyciągają także prywatnych klientów.

Poza taśmami mierniczymi Komelon produkuje także koła pomiarowe. Nieco inną gałąź stanowią precyzyjne piły i noże do cięcia z wymiennymi ostrzami. Wzbogaciły one katalog produktów Komelon po przejęciu firmy GuJu Metal Industry w 2012 roku. Od tamtej pory logo Komelon pojawia się także na akcesoriach do cięcia, co jest gwarancją ich wysokiej jakości.

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
  1. Kieszonkowa taśma miernicza 5m Komelon MagGrip Dublx MD59
    W magazynie
  2. Puszkowa taśma miernicza 10m Komelon UniGrip Ergo LUR10/E
    W magazynie

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka