Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Tengtools

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Sporo konsumentów, którzy pierwszy raz zobaczą charakterystyczne logo, zadają sobie pytanie: Tengtools - co to za firma? To przedsiębiorstwo powstało w 1985 roku w Stanach Zjednoczonych. Charakterystyczne logo to wizerunek Tengu, bohatera ludowego z Japonii. Uznawany był za niezłomnego wojownika, który nieszablonowym myśleniem walczył o swój lud. Taka idea przyświecała też założycielowi firmy. 

Od początku działalności firma stawia na jakość swoich produktów. Zajmuje się przede wszystkim dystrybucją narzędzi warsztatowych. Dzięki kompleksowemu asortymentowi i świetnej jakości narzędzi, produkty z logo Tengtools znane są na całym świecie. Tengtools katalog narzędziowy dostępny jest także w naszym kraju, co wzbudza zainteresowanie nie tylko firm przemysłowych.

Narzędzia w katalogu Tengtools

Oferta Tengtools obejmuje narzędzia ręczne, a także funkcjonalne zestawy do ich magazynowania. W katalogu produktów można znaleźć ponad trzy tysiące uniwersalnych i specjalistycznych narzędzi, jakie produkuje firma Tengtools. Opinie funkcjonalnych i niezwykle trwałych mają także wózki narzędziowe oraz skrzynie do warsztatów. 

Najpopularniejsze narzędzia Tengtools 

Wśród ogromnej gamy produktów znajduje się kilka pozycji, które zasługują na szczególne zainteresowanie. Należy do nich między innymi profesjonalny klucz dynamometryczny Tengtools. Opinie pochodzące od jego użytkowników mówią o sporej dokładności i trwałości. Regularnie kalibrowany, może spełniać swoje zadanie przez wiele lat. 

 

Komplety narzędzi to kolejna pozycja warta uwagi wśród produktów Tengtools. Zestaw kluczy nasadkowych, czy młotków blacharskich zapakowany w funkcjonalne pudełko sprawdzi się na wyposażeniu warsztatów lub ekip serwisowych.