Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Skil

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Skil należy do potentatów w dziedzinie produkcji elektronarzędzi, a logo producenta często było synonimem pił tarczowych. Powstanie przedsiębiorstwa datuje się na rok 1924, kiedy to jeden z założycieli wymyślił i skonstruował pierwszą piłę tarczową. Właśnie dzięki temu funkcjonalnemu urządzeniu elektronarzędzia Skil stały się popularne w całych Stanach Zjednoczonych. Szybko też trafiły do Europy, gdzie obecnie należą do najbardziej cenionych i niezwykle profesjonalnych. 

W Europie działa kilka oddziałów firmy, gdzie można kupić urządzenia Skil, części zamienne, a także liczyć na profesjonalny serwis. Często można trafić na pytanie dotyczące narzędzi Skil: kto produkuje obecnie te urządzenia? Na europejski rynek trafiają wyroby tworzone głównie w Chinach. Europejska część Skil należy do chińskiego przedsiębiorstwa Chervon.

Elektronarzędzia warsztatowe w katalogu Skil

Najwięcej miejsca w katalogu produktów tego producenta zajmują elektryczne narzędzia Skil. Opinie o pilarkach elektrycznych są niezmienne od dekad i wyznaczają nowe standardy w dziedzinie cięcia. Warto wspomnieć także wydajne elektronarzędzia warsztatowe, w tym wkrętarka sieciowa Skil. Opinie użytkowników zwracają uwagę szczególnie na ich trwałość i wydajność. 

Pozostałe akcesoria i narzędzia Skil

W katalogu Skil znajdują się także elektronarzędzia ogrodnicze. Od lat firma produkuje piły łańcuchowe z logo Skil. Narzędzia w różnych wersjach od tego producenta używane są także do koszenia trawy, wyciągania chwastów i prac pielęgnacyjnych w ogrodzie. Wśród majsterkowiczów i prywatnych użytkowników sporą popularność zdobywają także urządzenia wielofunkcyjne do cięcia, czy elementy oświetlenia Skil. Opinie konsumentów i promocje na sprzęt wpływają na niesłabnące zainteresowanie produktami tego potentata.