Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szlifierki mimośrodowe

Produkty 1-32 z 69

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Jednym z najbardziej uniwersalnych urządzeń w każdym warsztacie jest szlifierka mimośrodowa do polerowania. Urządzenie wyposażone jest o obrotową okrągłą tarczę. Wykorzystując mimośrodowe przesunięcie trzpienia, tarcza wychyla się od osi o kilka milimetrów. Dzięki temu polerowanie szlifierką mimośrodową jest bardzo wydajne i nie sprawia trudności operatorowi. 

 

Wielu specjalistów zwraca uwagę na uniwersalne zastosowanie szlifierki mimośrodowej. Opinie budowlańców z grup dyskusyjnych zdają się potwierdzać tę tezę. Urządzenie może być wykorzystywane do polerowania powierzchni płaskich, krawędzi, a także wyrównywania wypukłości. Sprawdzi się jako szlifierka mimośrodowa do drewna, metalu, tworzywa sztucznego, a także szpachli czy lakierów. Każda szlifierka mimośrodowa zastosowanie może zmienić wraz z montażem tarczy z innym ścierniwem.

 

Szlifierka mimośrodowa do polerowania - jak wybrać?

W tej grupie produktów znajdują się urządzenia przeznaczone do wykonywania głównie profesjonalnych prac. Dobrym wyborem będzie każda szlifierka mimośrodowa do drewna wyposażona w system odprowadzania trocin. Może to być odkurzacz lub worek filtrujący. Szlifierki mimośrodowe do polerowania charakteryzują się różną mocą silnika i ilością obrotów na minutę. Dzięki temu mogą być wykorzystywane do różnych prac. W przydomowych warsztatach najlepiej sprawdzi się szlifierka mimośrodowa z regulacją obrotów. Dzięki niej będzie można przeprowadzić szereg prac o różnej intensywności.