Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Kołki do gazobetonu

Produkty 16

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Montaż elementów w gazobetonie jest trudny. Takie betonowe bloczki świetnie nadają się do budowy domu i małej architektury, ale trudno w nie wbić gwoździe czy śruby. Zawieszenie półek czy ozdób ułatwiają elementy takie, jak kołki do gazobetonu. Dzięki nim umieszczony w ścianie kołek będzie trzymał się na swoim miejscu.

Takie drobne części zabezpieczają umieszczony w ścianie fragment przed wysuwaniem się. Zapobiegają też kruszeniu się murów. Dodatkowo wraz z wkrętami pomagają rozłożyć równomiernie ciężar, więc istnieje mniejsze ryzyko, że kołek czy śruba się złamią. Dzieje się tak dzięki żebrowanej konstrukcji wewnętrznej kołków do gazobetonu.

Można wbić je w ścianę za pomocą młotka lub innych narzędzi. W połączeniu z wkrętem da się je wykorzystywać również w wilgotnym podłożu. Kołki do gazobetonu wykonane z nylonu lub innego tworzywa sztucznego zachowują swoje właściwości niezależnie od panujących dookoła temperatur. Można nimi wiercić w jednolicie twardych materiałach, ale też w pustakach.

Do kupienia są zarówno pojedyncze kołki do gazobetonu, jak i zbiorcze opakowania. W tym dziale znaleźć można tylko produkty sprawdzonych marek, takich jak Fischer. Zależnie od rozmiaru, kołki do gazobetonu sprawdzają się na budowie lub w codziennych, domowych sytuacjach. Można dzięki nim bezpiecznie powiesić obraz czy zamocować włączniki elektryczne. Więcej informacji na temat poszczególnych modeli jest do znalezienia w specyfikacji znajdującej się w opisie każdego produktu.