Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Rapid

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Rapid jest najbardziej znanym i największym producentem zszywaczy na świecie. Marka pierwszy raz pojawiła się w Szwecji w latach 30 XX wieku i od tej pory proponuje nowoczesne i intuicyjne narzędzia do łączenia i utrwalania. Firma Rapid należy do międzynarodowej korporacji ACCO Brands, która zajmuje się dostarczaniem i produkcją akcesoriów biurowych. Dzięki temu zasięg dystrybucji szwedzkich produktów jest globalny. Także w naszym kraju można nabyć produkty Rapid. Cennik obejmuje kilka grup produktów i akcesoriów.

Rapid katalog narzędzi

Narzędzia Rapid to ogromny wybór akcesoriów biurowych, a przede wszystkim zszywaczy i dziurkaczy. Ten narzędzia biurowe dostępne są w wielu rozmiarach, kształtach, a także kolorach. Każde z nich cechuje się intuicyjnym działaniem i ogromną trwałością. W katalogu Rapid znajdują się także akcesoria dla przemysłu, w tym takery i zszywacze elektryczne.

Gdzie mogą być potrzebne narzędzia Rapid?

Nie da się ukryć, że największymi odbiorcami akcesoriów z logo Rapid są biura, a także drukarnie, obiekty akademickie czy szkoły. Większość produktów projektowanych jest z myślą o łączeniu papieru i pracach biurowych. Wśród prywatnych użytkowników często też można spotkać akcesoria Rapid. Opinie o ich wysokiej jakości i niezawodności docierają od twórców patchworków i majsterkowiczów.

W sklepie Industria24 znajdują się produkty, które przeznaczone są dla przemysłu. Większość asortymentu stanowią zszywacze i takery pneumatyczne, które trafiają do branży papierniczej, tekstylnej, a także meblarskiej. Dodatkowo częste promocje obejmują akcesoria do zszywaczy Rapid. Narzędzia wykazują się trwałością i sporą mocą, dlatego używane są do łączenia kartonów, trwałych tkanin specjalnych, czy nawet tworzywa sztucznego. Takery znajdują zastosowanie także w pracach tapicerskich.