Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Węże do odkurzaczy przemysłowych

Produkty 1-32 z 109

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Odkurzacz przemysłowy to olbrzymia wygoda. Sprząta skuteczniej niż zwyczajne odkurzacze, głównie za sprawą większej pojemności, mocy ssącej i dodatkowym funkcjom. Za jego pomocą da się nawet zasysać brud z mokrych powierzchni!

Aby taki sprzęt działał niezawodnie, warto mieć zapasowy wąż do odkurzacza przemysłowego. To ważne w domu, ale też w przypadku profesjonalnych ekip sprzątających czy na budowach, gdzie nie ma czasu na przestoje.

Właściwie jedynym czynnikiem, który trzeba wziąć pod uwagę przed zakupem węża, jest średnica otworu w ściance odkurzacza. W przypadku odkurzaczy przemysłowych mieści się ona zazwyczaj w zakresie od ok. 30 do 40 mm. Tylko niektóre marki mają własne węże do odkurzaczy przemysłowych, których nie da się zastąpić innymi. Inne można zamienić na uniwersalne węże, które pasują do wielu różnych modeli. To również wygodne, gdy odkurzaczy jest kilka. Warto wówczas mieć taki uniwersalny model, który będzie pasował do różnych urządzeń.

Poza wężami można tu znaleźć również inne ważne akcesoria służące do zasysania kurzu przez odkurzacze. To również od dyszy czy ssawki do odkurzacza przemysłowego będzie zależała skuteczność usuwania brudu. Takie pomniejsze akcesoria nie muszą być oryginalne, ale uszkodzone warto wymieniać na nowe. Dodatkowo lepiej regularnie sprawdzać stan takich części odkurzacza, jak filtry, worki czy kable. Węże do odkurzaczy przemysłowych i pozostałe akcesoria można sortować pod względem ceny i modelu dla większej wygody zakupów.