Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Tyczki geodezyjne

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wykonywanie pomiarów geodezyjnych wymaga precyzji i dokładności. Trudno jest jednak zadbać o nią bez odpowiedniego wyposażenia, które ułatwi nam pracę. Wśród sprzętów, które powinniśmy mieć podczas wykonywania pomiarów czy wytyczania działek, znaleźć powinna się przede wszystkim tyczka geodezyjna. 

Czym jest tyczka geodezyjna? Tradycyjnie miała postać drążka z zaostrzonym końcem, który pomalowany był w biało-czerwone pasy w celu lepszej widoczności z dalekiej odległości. Tyczka geodezyjna służyła wówczas przede wszystkim do oznaczania punktu w terenie. 

Dzisiaj tyczka geodezyjna nie tylko oznacza nam dany punkt, ale również pomaga w pomiarze odległości. Dostępne są bowiem różne rodzaje tyczek - te, które służą do wykonywania pomiarów laserowych i odbijają wiązkę światła, tyczki geodezyjne, na których montuje się anteny GPS. Dzięki temu możliwe jest znacznie szybsze dokonanie pomiarów, są one również bardzo precyzyjne. 

Nowoczesne tyczki geodezyjne, które znajdziesz również w ofercie naszego sklepu, mają regulowana wysokość, którą możemy dopasować do swoich potrzeb. Do tyczki możemy dołączać różnego rodzaju akcesoria. Co więcej, wykonane są z trwałych i solidnych, a jednocześnie lekkich materiałów, takich jak aluminium czy włókno węglowe. Dzięki temu noszenie tyczek po mierzonym przez nas terenie nie jest zadaniem trudnym i męczącym. 

Warto również dodać, że dostępne w naszym sklepie tyczki wyróżniają się najwyższą jakością, a przy tym posiadają bardzo przystępne ceny, co jest ich dodatkowym atutem.