Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Krause

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Niemiecka firma Krause jest potentatem na skalę światową w dziedzinie produkcji drabin i rusztowań. Została założona w 1900 roku, a pierwszą siedzibą stało się miasto Alsfeld w landzie Hesja w zachodniej części Niemiec. Przez ponad wiek inżynierowie opracowywali nowe modele drabiny Krause. Opinie od użytkowników były bardzo dobre, co pozwalało znajdować nowe rynki zbytu i stale rozwijać katalog produktów.

Inżynierowie Krause nie bali się wprowadzać innowacyjnych rozwiązań. Potwierdzają to liczne patenty, które otrzymały rusztowania i drabiny aluminiowe Krause. Cennik i katalog produktów można znaleźć także w naszym kraju, gdzie znajduje się również jeden z zagranicznych zakładów produkcyjnych. W znaczny sposób ułatwia to serwis sprzętu w ramach gwarancji.

Asortyment produktów Krause

Produkty Krause to przede wszystkim wyroby wykonywane z profili aluminiowych, co wpływa na ich trwałość i niewielką wagę. Można znaleźć wśród nich specjalistyczne rusztowania, które można dowolnie układać. Niektóre warianty mają szczególne przeznaczenie jak system rusztowań do odśnieżania samochodów ciężarowych. W asortymencie jest miejsce także na drabiny rozsuwane i modułowe.

Zastosowanie dla produktów z katalogu Krause

Akcesoria z logo Krause znajdują zastosowanie w wielu branżach. Zróżnicowany asortyment drabin Krause, ceny przystępne dla użytkowników i liczne promocje sprawiają, że sięga po nie sporo klientów. Rusztowania i specjalistyczne drabiny trafiają przede wszystkim do przemysłu i na wyposażenie ekip remontowych. W firmach budowlanych sprawdzają się różnorodne drabiny składane. Z kolei wśród pracowników magazynowych, biurowych i prywatnych użytkowników najlepszymi opiniami cieszą się niewielkie drabiny z kilkoma stopniami.