Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Uvex

Produkty 1-32 z 60

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma Uvex powstała w Bawarii w Niemczech, a za rok powstania uznaje się datę 1926. Od początku działalność przedsiębiorstwa opiera się na tworzeniu okularów ochronnych dla przemysłu i sportu. Nazwa marki jest skrótem od słów UltraViolet EXcluded, co w tłumaczeniu oznacza ochronę przed promieniami ultrafioletowymi. 

Dzięki intensywnym badaniom w kierunku nowych rozwiązań i sporej popularności w świecie sportu, produkty Uvex stały się znane na całym świecie. Pozwoliło to marce na rozwój sieci dystrybucji. Firma zatrudnia ponad dwa tysiące pracowników. Obecnie w większości państw Europy można kupić produkty Uvex. Sklep Industria24 jest jednym z dystrybutorów, dzięki któremu szybko i łatwo można otrzymać sprzęt z magazynów w Polsce. 

Uvex katalog wyrobów i zastosowanie

Od początku działalności firmy Uvex jej profil działalności niewiele się zmienił. Bawarski producent tworzy zaawansowane technicznie okulary, które wykorzystywane są głównie przez sportowców. Spora gama okularów narciarskich wspierana jest przez kilka modeli nowoczesnych kasków Uvex. Asortyment firmy to także okulary i akcesoria do uprawiania sportów letnich.

W sklepie Industria24 znajdują się produkty Uvex, które przeznaczone są dla przemysłu. Należą do nich między innymi trwałe okulary ochronne do prac w strefach o sporym zapyleniu. Dobre opinie zbiera także sprzęt BHP, który może być wykorzystywany w najtrudniejszych warunkach. Warto wspomnieć o trwałych kombinezonach, rękawicach ochronnych gumowych, czy zatyczkach do uszu. Katalog produktów Uvex obejmuje także akcesoria do przechowywania okularów ochronnych.