Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Klucze

Produkty 1-32 z 1572

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Klucze to narzędzia, które powinny znajdować się w zestawie każdego majsterkowicza. Trudno wyobrazić sobie odkręcanie czy dokręcanie śrub i zaworów bez ich pomocy. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie nie zabrakło szerokiego wyboru kluczy wykonanych z najwyższej jakości materiałów.

Jednym z produktów, które oferujemy, jest klucz do sprzęgła pilarki. To praktyczne, przydatne narzędzie, dzięki któremu poradzić sobie możemy z pracami serwisowymi pilarki w sposób szybki, sprawny i bezpieczny. Oferowane przez nas klucze pasują do większości pił dostępnych na rynku. Z nami znalezienie odpowiedniego klucza do sprzęgła pilarki nie jest więc problemem.

Kolejnym narzędziem, bez którego trudno wyobrazić sobie wykonywanie prac, jest klucz do zaworów, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie napraw związanych z hydrauliką, centralnym ogrzewaniem czy naprawą silników. Klucz do zaworów umożliwia nie tylko ich odkręcanie, czy zakręcanie, ale również regulację. Jest więc narzędziem, które sprawdzi się w wielu przypadkach i znacząco ułatwi pracę. 

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również klucz na budowę dopasowany do twoich potrzeb. Oferowane przez nas klucze ułatwią wykonywanie prac budowlanych i remontowych, takich jak montaż rur, skręcanie rusztowań, dokręcanie śrub oraz wiele, wiele innych.

Wszystkie oferowane przez nas klucze charakteryzują się nie tylko przystępną ceną, ale również wysoką jakością, wytrzymałością i funkcjonalnością. Są więc w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.