Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zszywki

Produkty 1-32 z 93

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Najprostszym sposobem na to, by szybko zawiesić dekoracje czy zbić drewniane listwy jest użycie pistoletu tapicerskiego. Stosuje się go też do obijania mebli. Za pomocą zszywek tapicerskich można szybko wykonywać masowe działania. To świetna alternatywa dla gwoździ czy pinezek. Użycie zszywek nie wymaga siły, a ich wbijanie odbywa się za pomocą zaledwie jednego ruchu dłonią.

Zszywki do plastiku czy drewna mają zwykle długość od 10 do 70 mm i są pakowane po kilka tysięcy sztuk. Dzięki temu można długo kontynuować pracę przy jednym ładowaniu pistoletu. Wykonane są ze stali ocynkowanej i innych rodzajów metalu, który jest odporny na zniszczenie i korozję.

Różne rozmiary zszywek pozwalają dobrze zaplanować pracę. Mniejsze sprawdzają się w tapicerstwie i do klejenia kartonów, a większe – do zbijania mebli czy elementów plastikowych. Tymi z cienkiego drutu można przybijać plakaty i dekoracje. Szczególnie wytrzymałe są zszywki do pistoletu pneumatycznego. Do mocowania kabli stosuje się specjalne zszywki o zaokrąglonym kształcie. Obróbkę głębokich obić mebli umożliwiają zszywki wąskie lub gwoździe tapicerskie.

Tu znaleźć można różne rodzaje takich akcesoriów: do drewna, plastiku i tkanin, marek takich jak Rapid i Schneider. Dostępne są też zszywki nierdzewne Bosch z drutu cienkiego idealne do mocowania elementów, które mogą mieć kontakt z wodą, a przez to być podatne na korozję.Takie dobrej jakości materiały nie wyginają się podczas pracy i długo trzymają się na swoim miejscu.