Przecinarki

Firmy zajmujące się remontowaniem różnych budynków i mieszkań, muszą zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt wysokiej jakości, by ich praca przebiegała szybko, a klient był zadowolony z usług. Dla przykładu zakłady kamieniarskie i przedsiębiorstwa zajmujące się układaniem kostki brukowej muszą w posiadać różnego rodzaju przecinarki. 

Niezwykle przydatna może okazać się przecinarka do betonu, która pozwoli na łatwe i szybkie cięcie na mokro i sucho różnych powierzchni betonowych. Jest to urządzenie elektryczne, zasilane przewodowo lub bezprzewodowe, które często wyposażone zostaje w separator pyłu. Dzięki temu w przypadku wykonywania cięć na sucho nie musimy się martwić, że narobimy bałaganu. Niezwykle podobną konstrukcją jest również przecinarka do kamienia, która ponadto zaopatrzona jest zazwyczaj w przydatny stół pomocniczy. 

Firmy oferujące usługi brukarskie z całą pewnością powinny kupić przecinarkę do kostki brukowej. Urządzenie to pozwala na wykonywanie idealnie równych cięć, dzięki czemu układany przez nas podjazd czy chodnik będzie cieszył oko przez długie lata, a przy tym nie będzie się kruszyć. 

Przecinarki to urządzenia, które przydadzą się nie tylko firmom budowlanym. Urządzenia te z całą pewnością znajdą swoje zastosowanie w domach wielu majsterkowiczów, którzy sami wykonują różne prace w swoim gospodarstwie. W naszym sklepie znajduje się szeroki asortyment takich urządzeń. Oferujemy różnego rodzaju przecinarki, w tym przecinarka do betonu, kamienia, kostki brukowej, glazury, metalu, tarczowa oraz kątowa.

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Przecinarka diamentowa "sucha" 4100KB Makita
  W magazynie
 2. GCM 800 SJ Professional Ukośnica do paneli
  W magazynie
 3. Akumulatorowa pompa podciśnienia 18V DVP180Z
  Brak w magazynie
  Brak w magazynie
 4. Przecinarka do metalu M2401 Makita-mt
  W magazynie
 5. Przecinarka do metalu LW1401 Makita
  W magazynie
 6. Przecinarka do metalu LW1401 Makita
  W magazynie
 7. Szlifierka tnąca do metalu Bosch GCO 20-14 Professional 0601B38100
  W magazynie
 8. Przecinarka ścierna MT242 355 mm Maktec
  W magazynie
 9. Przecinarka do metalu Makita LC1230
  W magazynie
 10. Przecinarka tarczowa do metalu deWalt DW872
  W magazynie

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka