Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Karnasch

Produkty 1-32 z 58

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Karnasch to firma z siedzibą w Niemczech, w mieście Heddesheim. Została założona w 1961 roku i dzięki specjalizacji w dziedzinie tworzenia akcesoriów do obróbki stali, funkcjonuje do tej pory. Produkty Karnasch znane są z innowacyjnych rozwiązań i niezwykłej wytrzymałości.

Ciągły rozwój i przekraczanie kolejnych granic pozwolił na rozwinięcie oferty sprzedaży poza granice Niemiec. Obecnie funkcjonuje spora sieć dystrybutorów, która działa na całym świecie. Produkty Karnasch można też kupić w naszym kraju, a dobre opinie wpływają na ich rosnącą popularność.

Katalog produktów Karnasch

Głównym nurtem produkcji i rozwoju dla firmy są narzędzia do obróbki metali. Logo Karnasch pojawia się między innymi na specjalistycznych pilnikach ręcznych o różnych kształtach i gradacjach. Katalog zawiera ponad półtora tysiąca tego typu produktów przeznaczonych do różnych zadań.

Dobre opinie w naszym kraju zbierają także trwałe wiertła koronkowe. Cenione są za wytrzymałość i wydajność, dzięki czemu praca z nimi przebiega szybko i bezpiecznie. Karnasch to także wiertła trepanacyjne, rozwiertaki, gwintowniki, czy frezy. 

Zastosowanie narzędzi Karnasch

Wysoka jakość i liczne promocje sprawiają, że narzędzia Karnasch wykorzystywane są przede wszystkim w pracach specjalistycznych. Dzięki sieci dystrybucji łatwo można skorzystać z serwisu i napraw w ramach gwarancji producenta. Wpływa to na spore zainteresowanie ze strony firm produkcyjnych i warsztatów ślusarskich. Z uwagi na dużą różnorodność i przeznaczenie, część asortymentu znajduje zastosowanie także w rękach majsterkowiczów. Dotyczy to przede wszystkim wysokiej jakości pilników do obróbki stali.