Black&Decker

Przedsiębiorstwo Black&Decker to producent narzędzi i elektronarzędzi, który swoją działalność rozpoczął już w 1910 roku w USA. Od połączenia nazwisk dwóch założycieli pochodzi nazwa - Black i Decker. Opinie na temat tego producenta zwracają uwagę przede wszystkim na sporą trwałość narzędzi i korzystny stosunek jakości do ceny. Dzięki zautomatyzowaniu linii produkcyjnych i ciągłemu rozwojowi Black&Decker znacznie obniża koszty produkcji. Jednocześnie narzędzia pozostają na wysokim poziomie sprawności i bezpieczeństwa użytkowania.

Black&Decker serwis narzędzi

Amerykańska firma uznawana jest za jednego z największych producentów narzędzi i elektronarzędzi na świecie. Także na mapie Europy pojawia się wiele punktów sprzedaży i serwis Black&Decker. Dzięki temu możemy nie tylko załatwić naprawę narzędzia objętego gwarancją. Z łatwością można również zamówić do urządzeń Black&Decker części zamienne. Bezproblemowa i szybka naprawa gwarancyjna wpływa na jeszcze lepsze opinie na temat Black&Decker, wyrażane przez klientów.

Katalog narzędzi Black&Decker i ich zastosowanie

Narzędzia w charakterystycznych pomarańczowo-czarnych barwach znajdą zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Podczas prac warsztatowych, ogrodniczych czy remontów budowlanych można spotkać funkcjonalny sprzęt Black&Decker. Części zamienne pozwalają na jeszcze sprawniejszą pracę, a także usuwanie drobnych usterek w warsztacie czy w domu. To sprawia, że produkty z katalogu amerykańskiego producenta trafiają w ręce profesjonalistów.

Najpopularniejszymi produktami, które zdobyły uznanie milionów użytkowników, są mocne wkrętarki akumulatorowe. Szybkie ładowanie i duża różnorodność narzędzi w katalogu Black&Decker sprawiają, że znajdują one zastosowanie w warsztacie, garażu, a także w domu i ogrodzie.

 

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Wkrętak akumulatorowy 3.6V Li-Ion CS3653LC Black&Decker
  Wydłużony czas realizacji
 2. -44%
  Wiertarka udarowa 710 W, 13 mm CD714CRES Black&Decker
  Wydłużony czas realizacji
  Brak w magazynie
 3. Wielofunkcyjny kompresor bezprzewodowy Black&Decker ASI500
  W magazynie
  Brak w magazynie
 4. Podkaszarka żyłkowa 300 W, 25 cm Black&Decker GL310
  W magazynie
 5. -22%
  Szlifierka oscylacyjna 310 W Black&Decker
  W magazynie

Produkty 5

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka