Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Talerze polerskie

Produkty 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Kupując talerz polerski, warto zwrócić uwagę na jego średnicę i rodzaj gwintu. Ten element to końcówka do wiertarki czy szlifierki, za pomocą której da się nią również polerować. Może być samoprzylepna, ale są też talerze polerskie na rzep. Występuje w różnych rozmiarach, a najczęściej spotykaną średnicą jest 125 mm. Standardowy gwint ma oznaczenie M14, choć zdarzają się też urządzenia z innym gwintem.

Znani producenci, którzy zajmują się wyrobem talerzy polerskich na rzep i innych, to Festool, Bosch i Makita. Znajdziesz tu różne artykuły tych i innych firm: talerze próżniowe i kołpaki polerskie. Marki takie jak Bosch produkują talerze polerskie na rzep do konkretnych modeli, co ułatwia dobranie akcesorium. Znajdziesz tu m.in. talerze do szlifierki GEX 125-1, GES 150 czy PEX 115.

Taka końcówka służy przede wszystkim do prac remontowo-konserwacyjnych. Przydaje się osobom, które zajmują się renowacją mebli czy samochodów. Przed zakupem talerza polerskiego warto zwrócić uwagę, do czego ma on być stosowany. Na talerzu polerskim można mocować gąbki, futra czy filce zależnie od rodzaju planowanych robót. Można dobrać też dużą, średnią lub niską miękkość talerza, co pomoże skutecznie przeprowadzić prace.

Dodatkowo dostępne są akcesoria do talerzy polerskich. W czasie pracy przydają się mleczka i pasty do polerowania. Warto mieć też zapasowe nakrętki i końcówki do mocowania talerza polerskiego. Dostępne są też gotowe zestawy polerskie z różnymi końcówkami, talerzami i odpowiednią pastą.