KALKULATOR  RAT

Master

Firma Master zajmuje się budową przenośnych nagrzewnic i w tej dziedzinie uznawana jest za najlepszego producenta na świecie. Powstała w Stanach Zjednoczonych w 1954 roku w fabryce  Dayton Ohio. Przez lata produkty Master były modernizowane i rozwijane pod względem technicznym. Dzięki temu znalazły się wśród najlepszych i najbardziej popularnych, całkowicie dominując rynek.

Równocześnie z rozwojem technologicznym, rozwijała się także sieć dystrybucji. Powstało kilka zakładów produkcyjnych poza USA, a także punkty sprzedaży w kilku państwach Europy. Narzędzia Master dostępne są także w naszym kraju, dzięki otwartemu przedstawicielstwu handlowemu. Ułatwia to sprzedaż urządzeń, a także ewentualne naprawy w ramach gwarancji.

Katalog narzędzi Master i ich zastosowanie

Narzędzia Master to przede wszystkim urządzenia do ogrzewania przestrzeni w zakładach produkcyjnych i obiektach budowlanych. W katalogu Master znajdują się nagrzewnice i promienniki zasilane różnym paliwem: prądem elektrycznym, olejem czy paliwami stałymi. Można znaleźć także dmuchawy i wentylatory o różnej mocy i wydajności, przeznaczone do kilku przedziałów kubatury pomieszczeń. Dobre opinie zbierają również przenośne klimatyzatory.

Długotrwała gwarancja i łatwy serwis sprawiają, że charakterystyczne produkty w żółtych kolorach chętnie wybierane są przez firmy budowlane. Mogą być wykorzystywane do ogrzewania remontowanych pomieszczeń. Sprawdzą się w czasie osuszania ścian budynków i przyspieszania wiązania materiałów budowlanych. Częste promocje na produkty Master zachęcają do ich zakupu także przedstawicieli firm produkcyjnych. Wydajne i trwałe narzędzia będą w stanie szybko podnieść temperaturę w halach produkcyjnych.

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
  1. Klucz udarowy 1/2" 746Nm MASTER seria mini - 68530E
    W magazynie
  2. Szlifierka trzpieniowa 22000obr/min MASTER - 38220E
    W magazynie
  3. WIERTARKA PISTOLETOWA 1/2" MASTER SATA - 21580KE
    W magazynie

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka