Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zestawy naprawcze

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Rynek obfituje w wiele różnorakich zestawów naprawczych, będących kompozycją najpotrzebniejszych narzędzi podczas nieprzewidzianych wypadków. Na przykład zestaw do naprawy gwintów pozwala na zastąpienie zniszczonych gwintów nową wkładką. W takim zestawie do naprawy gwintów znaleźć można zazwyczaj wiertła, narzędzia do gwintowania oraz montażu gwintów. W zestawie znajdują się różne rozmiary narzędzi w liczbie dostosowanej do konkretnych potrzeb. Wybór odpowiedniego zestawu zależy od tego, jak precyzyjne prace wykonujemy i czy naprawdę każdy element przyda się podczas naszej codziennej pracy.

Zestaw naprawczy do samochodu  z kolei najczęściej kojarzy się z zestawem do naprawy opony. Przydaje się on wówczas, gdy okazuje się, że brakuje nam koła zapasowego, a jadąc w dłuższą podróż, przypadkiem przebijemy oponę. Taki zestaw naprawczy do samochodu posiada kilka solidnych elementów, które są niezbędne podczas naprawy opon. Najczęściej zawiera grube sznury butylowe, wazelinę w słoiczku, klucze nimbusowe, metalowe szydło z uchwytem „T”, aplikator kleju, instrukcję naprawy oraz futerał chroniący.

Zestawy naprawcze to świetny wybór, kiedy wiemy, że w każdej chwili coś nam się może zepsuć i nie zawsze możemy liczyć na pomoc fachowca. Zestaw naprawczy do samochodu, zestaw do naprawy gwintów czy zestaw naprawczy do rur miedzianych to prawdziwy must have w domu czy samochodzie prawdziwego mężczyzny. W naszym sklepie znaleźć można różnej wielkości i bardzo dobrej jakości zestawy naprawcze na każdą kieszeń.