Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Sznury traserskie

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Każdy, kto choć raz zajmował się wykonywaniem prac budowlanych lub remontowych, wie doskonale, jak ważne jest umiejętne wyznaczenie prostych linii. Umiejętność ta przydaje się przy większości prac tego typu. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto wyposażyć swoją skrzynkę narzędziową w praktyczne akcesoria. Jednym z tych, które warto wybrać, jest sznur traserski. Dlatego też nie mogło zabraknąć go w ofercie naszego sklepu.

Sznur traserski to rodzaj sznura, który znajduje się w zamkniętym opakowaniu ułatwiającym rozwijanie go i zwijanie. Służy do zaznaczania linii prostych, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas wykonywania prac takich jak malowanie ścian, układanie płytek ceramicznych, glazury i terakoty oraz wykańczaniu podłóg.

Dostępne w naszej ofercie sznury traserskie posiadają mocne, widoczne z daleka kolory, dzięki czemu znacząco ułatwiają pracę. Dobry sznur traserski powinien być wykonany z wysokiej jakości włókien, które odporne są na rozciąganie, zerwanie czy przetarcia. Nie może im szkodzić kontakt z wodą, nasłonecznieniem i innymi warunkami atmosferycznymi oraz ze środkami chemicznymi, które wykorzystywane są na budowie i podczas remontów. Takie są właśnie sznury traserskie, które znajdziesz w naszej ofercie. 

Nasz asortyment sznurów traserskich to szeroki wybór akcesoriów o różnej grubości oraz długości. Dzięki temu każdy z naszych klientów może znaleźć to, czego potrzebuje. Co ważne, wszystkie sznury dostępne są w bardzo przystępnych, atrakcyjnych cenach, dzięki którym możesz sporo zaoszczędzić, nie rezygnując jednocześnie z wysokiej jakości.