Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Nożyce elektryczne do blachy

Produkty 1-32 z 38

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Pracując przy kryciu domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, nieraz szukamy sposobów na oszczędność czasu i energii przy żmudnych, ciągnących się całymi dniami czynnościach. Jedną z nich jest bez wątpliwości cięcie blachy. 

Zwykłymi nożycami lub innymi dostępnymi dawniej narzędziami proces cięcia okropnie się wydłuża. Dlatego najlepszym wyjściem jest skorzystanie z nowoczesnych nożyc do cięcia blachy. Elektryczne nożyce do cięcia blachy to fenomenalne udogodnienie, które powinno znaleźć się na każdej, większej lub mniejszej, budowie. Nożyce elektryczne do blachy świetnie sprawdzają się przy szybkim cięciu blach, stali, aluminium i blachodachówek. Idealnie nadają się do cięcia prostego, ale cięcie krzywoliniowe również nie sprawia im większego problemu. Elektryczne nożyce do blachy falistej oraz nożyce elektryczne do blachy trapezowej nazywane są inaczej nożycami skokowymi – one również są często używane przez profesjonalistów.

Elektryczne nożyce do cięcia blachy to ciekawe rozwiązanie dla osób, które często mierzą się z układaniem blachy. Dzięki dużej prędkości cięcia praktycznie nie trzeba używać siły. Narzędzie to jest bardzo smukłe, poręczne i w miarę lekkie. Jego ergonomiczny kształt pozwala na dostęp do trudnych i nieregularnych miejsc. Nożyce elektryczne do blachy to gwarancja bezproblemowego cięcia prostego, cięć krzywoliniowych oraz cięć po obrysach lub względem szablonów. 

Zaletą elektrycznych nożyc do cięcia blachy jest długi kabel zasilający, który nie przeszkadza podczas pracy. Elektryczne nożyce do blachy falistej to świetna alternatywa dla starych metod, zapewniająca świetne wyniki i gwarantująca komfort pracy.