Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zszywacze

Produkty 22

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Codzienne, drobne naprawy wymagają użycia o wiele większej liczby narzędzi, niż mogłoby się pierwotnie wydawać. W walizce zapalonego majsterkowicza nie może zabraknąć młotka, kluczy, nożyc, czy zszywacza, który jest jednym z najbardziej niedocenionych urządzeń.

Zszywacze to niewielkie narzędzia ręczne, które wspaniale sprawdzają się podczas prac dekarskich, tapicerskich czy instalacyjnych. Ich pomoc może okazać się nieoceniona, kiedy chcemy przytwierdzić cieńsze materiały do twardszych powierzchni w bardzo szybki i prosty sposób. Zszywacz doskonale przytwierdzi papę do łat, wykładzinę do schodów, czy folię zabezpieczającą do drewnianych konstrukcji. Dzięki prostym w obsłudze i lekkim zszywaczom ręcznym, taka praca szybko zamieni się z wyzwania w przyjemną czynność.

Zszywacze mogą być dedykowane konkretnym pracom. Przykładem jest zszywacz do kartonów, który pozwala na szybkie, mocne, a przy tym estetyczne i nieinwazyjne zamknięcie pudełka. Zszywacz do kartonów może być akumulatorowy, pneumatyczny lub manualny. Wybór zszywaczy do kartonów jest ogromny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Zszywacz długoramienny to najlepszy wybór dla majsterkowiczów, którzy mają mnóstwo precyzyjnych prac do wykonania. Jak sama nazwa mówi, zszywacz długoramienny posiada dłuższe ramię, które niejednokrotnie okazuje się dużo wygodniejsze w użytkowaniu.

Hitem ostatnich lat na rynku jest z kolei zszywaczy zszywacz bez zszywek. Ta ciekawa wersja ręcznego zszywacza nie potrzebuje metalowych zszywek, aby połączyć ze sobą dwie różne rzeczy. Zszywacz bez zszywek to najlepszy wybór dla proekologicznych majsterkowiczów.