KALKULATOR  RAT

Zszywacze

Codzienne, drobne naprawy wymagają użycia o wiele większej liczby narzędzi, niż mogłoby się pierwotnie wydawać. W walizce zapalonego majsterkowicza nie może zabraknąć młotka, kluczy, nożyc, czy zszywacza, który jest jednym z najbardziej niedocenionych urządzeń.

Zszywacze to niewielkie narzędzia ręczne, które wspaniale sprawdzają się podczas prac dekarskich, tapicerskich czy instalacyjnych. Ich pomoc może okazać się nieoceniona, kiedy chcemy przytwierdzić cieńsze materiały do twardszych powierzchni w bardzo szybki i prosty sposób. Zszywacz doskonale przytwierdzi papę do łat, wykładzinę do schodów, czy folię zabezpieczającą do drewnianych konstrukcji. Dzięki prostym w obsłudze i lekkim zszywaczom ręcznym, taka praca szybko zamieni się z wyzwania w przyjemną czynność.

Zszywacze mogą być dedykowane konkretnym pracom. Przykładem jest zszywacz do kartonów, który pozwala na szybkie, mocne, a przy tym estetyczne i nieinwazyjne zamknięcie pudełka. Zszywacz do kartonów może być akumulatorowy, pneumatyczny lub manualny. Wybór zszywaczy do kartonów jest ogromny i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Zszywacz długoramienny to najlepszy wybór dla majsterkowiczów, którzy mają mnóstwo precyzyjnych prac do wykonania. Jak sama nazwa mówi, zszywacz długoramienny posiada dłuższe ramię, które niejednokrotnie okazuje się dużo wygodniejsze w użytkowaniu.

Hitem ostatnich lat na rynku jest z kolei zszywaczy zszywacz bez zszywek. Ta ciekawa wersja ręcznego zszywacza nie potrzebuje metalowych zszywek, aby połączyć ze sobą dwie różne rzeczy. Zszywacz bez zszywek to najlepszy wybór dla proekologicznych majsterkowiczów.

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. R18ST50-0 Zszywacz 18 V Ryobi

  Wydłużony czas realizacji
 2. Zszywacz akumulatorowy 18 V DST112Z Makita

  Wydłużony czas realizacji
 3. Zszywacz stolarski 4PRO9040

  Wydłużony czas realizacji
 4. Zszywacz 4PRO8016

  Wydłużony czas realizacji
 5. Zszywacz pneumatyczny AT638A Makita
  W magazynie
 6. HT14 Zszywacz tapicerski Bosch HT 14
  W magazynie
 7. TaM3034 Zszywacz elektryczny Metabo Ta M 3034

  Wydłużony czas realizacji
 8. TaE3030 Zszywacz elektryczny Metabo Ta E 3030

  Wydłużony czas realizacji
 9. TaE2019 Zszywacz elektryczny Metabo Ta E 2019

  Wydłużony czas realizacji

Produkty 9

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka