Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Schneider

Produkty 1-32 z 52

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma Schneider to jeden z największych w Europie producentów sprężarek i narzędzi wykorzystujących sprężone powietrze. Za początek firmy uznaje się rok 1966, kiedy niedaleko Stuttgartu założono przedsiębiorstwo produkujące sprężarki. Stały rozwój firma zawdzięcza uważnemu przyglądaniu się potrzebom rynku, a nie działalności konkurencji. Dzięki temu sporo rozwiązań Schneider wyprzedza inne firmy o wiele lat.

Ogromna sieć dystrybucji Schneider, opinie zadowolonych klientów i funkcjonalny sprzęt sprawiają, że produkty z charakterystycznym logo docierają do konsumentów na całym świecie. Także w Polsce można już wygodnie kupić i serwisować narzędzia Schneider.

Kompresory Schneider

Główną dziedziną produkcji firmy z Badenii-Wirtembergi są sprężarki Schneider. Katalog produktów zawiera kilkanaście pozycji sprzętu o różnej mocy. Urządzenia mogą być wykorzystywane w pracach budowlano-remontowych, a także w zakładach produkcyjnych. Zwłaszcza przenośne akcesoria mogą być przydatne w pracach na budowach i miejscach nieuzbrojonych w sieć elektryczną.

Narzędzia pneumatyczne Schneider

Sporym zainteresowaniem cieszą się także narzędzia pneumatyczne. Logo Schneider to gwarancja ich wysokiej jakości, trwałości, a także funkcjonalności. Należą do nich przede wszystkim zszywacze pneumatyczne, które charakteryzują się sporą mocą. Te narzędzia zbierają dobre opinie głównie w zakładach stolarskich i tapicerskich, a także w firmach budowlanych. Schneider produkuje wiele typów zszywek o różnych wymiarach i grubościach. Dobre opinie lakierników zdobywają z kolei funkcjonalne pistolety pneumatyczne Schneider do malowania i lakierowania w kilku wariantach.