KALKULATOR  RAT

Dewalt

Żółto-czarne obudowy i uchwyty to charakterystyczna cecha, jaką mają narzędzia DeWalt. Ta firma to producent elektronarzędzi, narzędzi i akcesoriów, który powstał w Stanach Zjednoczonych w 1924 roku. Nazwa wzięła się od nazwiska założyciela, a dziś kojarzona jest z dynamicznie rozwijającą się firmą z dziedziny projektowania i produkcji narzędzi przenośnych oraz stacjonarnych.

Od roku 1960 DeWalt jest częścią koncernu Black & Decker, co wpływa na lepszą dystrybucję tych elektronarzędzi. Firma posiada wiele oddziałów na całym świecie, co ułatwia naprawy gwarancyjne i serwis. DeWalt może pochwalić się także oddziałem na terenie naszego kraju. Dzięki temu z łatwością można zamówić w DeWalt części zamienne. Taka lokalizacja usprawnia też serwis i naprawy w ramach gwarancji. 

DeWalt może się pochwalić także sporymi osiągnięciami w dziedzinie produkcji sprzętu. Elektronarzędzia DeWalt tworzone są z wysokiej jakości komponentów i z udziałem najnowszych rozwiązań technologicznych. Godna uwagi jest także dbałość o środowisko koncernu DeWalt. Części zamienne i odpady produkcyjne najczęściej podlegają recyklingowi. Producent stawia także na minimalną emisję szkodliwych substancji i restrykcyjne przestrzeganie wymogów prawnych.

DeWalt katalog narzędzi - co można w nim znaleźć?

Ogromna liczba produktów znajdujących zastosowanie w różnych branżach to jedna z charakterystycznych cech firmy DeWalt. Katalog marki zawiera ponad 1200 wyrobów. Należą do nich narzędzia zasilane prądem sieciowym, akumulatorem oraz sporo przydatnych akcesoriów.

Główna gałąź produkcji DeWalt - elektronarzędzia - to kilkaset modeli sprzętu używanego do wielu typów prac. W katalogu można znaleźć między innymi precyzyjne wiertarki i szlifierki, a także mocne młotowiertarki. Dobre opinie zbierają także bardziej specjalistyczne narzędzia DeWalt. Należą do nich między innymi frezarki ręczne, zestawy do rowkowania zaprawy czy pilarki tarczowe.

Sporą część oferty zajmują również narzędzia akumulatorowe, takie jak wielofunkcyjne wkrętarki. W akumulator zostały wyposażone także urządzenia najczęściej zasilane prądem sieciowym. Takie elektronarzędzia DeWalt to między innymi: wiertarki udarowe i młoty, a także szlifierki kątowe. Zasilane akumulatorem są także lampy czy akcesoria laserowe do wykonywania pomiarów. W katalogu  produktów znajdują się również akumulatory na wymianę lub jako uzupełnienie zestawu DeWalt.

Ponadto DeWalt to także świetnej jakości akcesoria do przechowywania i transportu narzędzi oraz odzież robocza. Charakterystyczne logo DeWalt widnieje na stanowiskach dla pilarek, walizkach, kufrach, czy wózkach do ich transportu. 

Gdzie znajdą zastosowanie elektronarzędzia DeWalt?

Od niemal wieku nieustannie produkowane są i rozwijane narzędzia DeWalt. Opinie konsumentów wpływają na to, że elektronarzędzia DeWalt uznawane są za bardzo trwałe i zaawansowane technologicznie. Dzięki temu znajdują zastosowanie w rękach specjalistów i ekip serwisowych. Używane są w profesjonalnych zakładach produkcyjnych, a także przez ekipy budowlane.

Opinie o narzędziach DeWalt dotyczą także dobrej proporcji ceny do jakości. Promocje na narzędzia DeWalt, cennik i wspomniana korzystna proporcja sprawiają, że niewielkim kosztem można nabyć sprzęt do majsterkowania. W domowych pracach taki sprzęt będzie dobrze funkcjonował przez wiele lat. Może być wykorzystywany do drobnych napraw i prac remontowych. Elektronarzędzia DeWalt przydadzą się także w pracach ogrodowych, czy w garażu. Łatwo dostępne są także akcesoria i części zamienne DeWalt.

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Wiertło do metalu EXTREME 2™ 8 mm Dewalt

  Wydłużony czas realizacji
 2. Wiertło do metalu EXTREME 2™ 9mm

  Wydłużony czas realizacji
 3. TOUGHSYSTEM 2.0 - SKRZYNIA DS400 DeWALT

  Wydłużony czas realizacji
 4. Szlifierka kątowa 115 mm, 900 W DWE4120 Dewalt
  W magazynie
 5. Młotowiertarka SDS-Plus DeWalt D25134K
  W magazynie
 6. Laser obrotowy Dewalt DW076K
  W magazynie
 7. Pilarka DWE399 Alligator 430 mm do betonu komórkowego (Gazobeton)
  W magazynie
 8. Pilarka DWE398 Alligator 430 mm do cegieł klasy 20

  Wydłużony czas realizacji
 9. Dłuto SDS-Max Extreme szpicak 400mm DeWalt DT6814
  W magazynie
 10. Wózek do młota 30 kg DeWalt D259801
  W magazynie
 11. Szyna prowadząca - 2,6 m DeWalt DWS5023

  Wydłużony czas realizacji
 12. Tarcza diamentowa do cięcia porcelany / kamienia DeWalt DT3734
  W magazynie
 13. Młot wyburzeniowy DEWALT D25961K

  Wydłużony czas realizacji
 14. Radio budowlane z bluetooth DeWalt

  Wydłużony czas realizacji
 15. 3 Biegowa zakrętarka udarowa XR 18V 2.0Ah DeWalt

  Wydłużony czas realizacji
 16. ZESTAW WIERTEŁ I BITÓW 109SZT DT0109 DEWALT

  Wydłużony czas realizacji
 17. Frezarka do wpustów typu „lamello” DW682K DeWalt
  W magazynie
 18. Laser liniowy DeWalt DW089K
  W magazynie
 19. Odkurzacz sieciowo-akumulatorowy XR Li-Ion DEWALT klasy L

  Wydłużony czas realizacji
 20. Młotowiertarka SDS-Plus DeWalt D25144K

  Wydłużony czas realizacji
 21. Akumulator XR Li-Ion 18V 2,0Ah Dewalt Bluetooth
  W magazynie
 22. Wiertło SDS-Plus 10,0x1000x950 EXTREME DEWALT® 2 DT9547
  W magazynie
 23. Klucz udarowy DeWalt DW294
  W magazynie
 24. Pilarka uniwersalna odwracalna 250 mm deWalt DW743N
  W magazynie

Produkty 24

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka