Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Steinel

Produkty 24

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Steinel to znany w całej Europie producent innowacyjnych produktów grzewczych, wyposażenia domowego i akcesoriów dla przemysłu. Przedsiębiorstwo powstało w 1959 roku w Niemczech. Początkowym profilem działalności stały się nagrzewnice do elektronarzędzi, takich jak suszarki czy ekspresy do kawy. Wysoka jakość produktów i spore zapotrzebowanie doprowadziło do rozwoju firmy i ekspansji na cały niemiecki rynek. 

Obecnie Steinel to firma o zasięgu kontynentalnym. Ma sześć oddziałów produkcyjnych, w których pracuje prawie dwa tysiące osób. W wielu krajach na świecie można znaleźć przedstawicielstwa firmy Steinel. Polska także jest jednym z nich. Wpływa to na większe możliwości serwisu narzędzi w charakterystycznych pomarańczowych obudowach. 

Narzędzia grzewcze Steinel

Narzędzia wyposażone w nagrzewnicę to nadal jeden z ważnych nurtów działalności firmy Steinel. Katalog firmowy zawiera wiele typów opalarek o sporej mocy. Znajdują one zastosowanie przede wszystkim w branży remontowo-budowlanej oraz stolarskiej. Opalarki stosuje się do usuwania farby z wybranej powierzchni. Można spotkać je także w zakładach związanych z produkcją tkanin i wyrobów poliestrowych. Asortyment Steinel zawiera także różne akcesoria przeznaczone do opalarek i ułatwiające pracę nimi.

Pozostałe linie produktów

Firma Steinel nie ogranicza się jedynie do produkcji narzędzi dla przemysłu. Katalog zawiera ponad dwa tysiące produktów i firma może pochwalić się ponad trzystoma patentami. Nowymi dziedzinami, w których coraz pewniej czuje się przedsiębiorstwo, jest technika laserowa i systemu inteligentnego domu. Steinel działa także w dziedzinie oświetlenia i z wielką chęcią angażuje się w nowoczesne rozwiązania technologiczne.