Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

KS TOOLS

Produkty 1-32 z 60

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Firma KS TOOLS należy do największych na świecie przedsiębiorstw, które zajmują się dystrybucją narzędzi. Została założona w 1992 roku w Niemczech przez dwóch pracowników działów sprzedaży. Początkowo za magazyn służył garaż samochodowy, a firma zajmowała się dostarczaniem narzędzi do systemów sanitarnych. Ciągły rozwój i ekspansja na nowe rynki sprawiły, że ks tools znajduje się wśród liderów w swojej branży.

Produkty KS TOOLS docierają do kilkudziesięciu państw na świecie. Firma może się pochwalić także wyjątkowo skuteczną siecią dystrybucji, serwisu i napraw w ramach gwarancji. Dzięki temu charakterystyczne czerwone narzędzia mają opinie wyjątkowo funkcjonalnych i korzystnych cenowo.

Katalog narzędzi KS TOOLS

Kilka tysięcy produktów znajduje się już w najnowszym katalogu narzędziowym ks tools. Opinie na ich temat zazwyczaj pochodzą od zadowolonych użytkowników, którzy cenią ich jakość. W asortymencie narzędzi można znaleźć narzędzia ręczne do instalacji sanitarnych, a także komplety kluczy nasadkowych z grzechotkami w różnych konfiguracjach. Firma zajmuje się także dystrybucją specjalistycznych narzędzi do samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Zastosowanie dla narzędzi KS TOOLS

Dzięki rozwiniętej sieci dystrybucji i serwisu, narzędzia KS TOOLS chętnie wykorzystywane są w przemyśle. Komplety narzędzi ręcznych najczęściej znajdują się na wyposażeniu hal produkcyjnych, czy ekip serwisowych. Specjalistyczne narzędzia samochodowe trafiają głównie do serwisów naprawczych. Dzięki sklepom internetowym, takim jak Industria24, KS TOOLS może trafić także w ręce użytkowników prywatnych.