Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Młoty wyburzeniowe / udarowe

Produkty 1-32 z 54

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Młoty wyburzeniowe to świetne elektronarzędzie wspierające proces wyburzania. Sprawdzają się tam, gdzie nie daje rady zwykły młotek oraz siła ramion. Wykorzystanie młotów wyburzeniowych sprawia, że dużo szybciej i łatwiej można się pozbyć niechcianej ściany, wykuć otwór pod drzwi lub okno, a nawet usunąć żelbet. Dodatkową zaletą młotów wyburzeniowych jest fakt, że nie wymagają one od człowieka siły - praktycznie wszystko robią same, należy je tylko odpowiednio trzymać.

Młoty udarowe to nieodzowne urządzenie podczas prac na placu budowy bądź w pracach remontowych. Charakteryzują się dużą mocą, dzięki której można szybko skuć niechcianą powierzchnię. Jedną z większych wad młotów wyburzeniowych i udarowych jest duża głośność podczas pracy. Dla bezpieczeństwa należy nosić nauszniki, a pracę z tymi narzędziami ograniczyć do dziennego minimum.

Jaki młot wyburzeniowy wybrać, aby czuć się z nim pewnie? Przy tak dużych gabarytowo narzędziach warto zastanowić się nad zakupem sprawdzonych marek, jak Bosch, Makita, Dedra czy DeWalt. Dadzą one pewność, jaka jest potrzebna przy tak niebezpiecznych zadaniach.

By poznać najlepsze narzędzia, warto zaznajomić się z rankingiem młotów wyburzeniowych, który może podpowiedzieć, jaka marka jest najmocniejsza na rynku. Ceny młotów wyburzeniowych też nie są małe. Wahają się od kilkuset do kilku tysięcy złotych, dlatego jeśli potrzebujesz tego narzędzia, ale nie stać Cię na nie lub potrzebujesz je na krótko, warto udać się do wypożyczalni młotów wyburzeniowych, gdzie za niedużą opłatą wypożyczysz konkretny młot.