KALKULATOR  RAT

Wera

Miasto Wuppertal w Niemczech to lokalizacja głównej siedziby firmy Wera. To przedsiębiorstwo zostało założone w 1936 roku, a celem było stworzenie ważnego niemieckiego producenta narzędzi. Dzięki otwartości na potrzeby klientów i stałemu rozwojowi, produkty Wera pojawiają się już na całym świecie. Jedna z fabryk powstała na terenie Czech. Firma posiada też dwa przedstawicielstwa handlowe w Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Za dystrybucję narzędzi w kilkudziesięciu innych krajach odpowiadają przedstawiciele i dystrybutorzy. Także w Polsce można nabyć narzędzia Wera. Sklep Industria24 jest jednym z renomowanych sprzedawców tych narzędzi. 

Wkrętaki Wera

Najbardziej charakterystycznym produktem w asortymencie Wera są różnego typu wkrętaki. To one stały się oczkiem w głowie projektantów Wera. Wkrętaki charakteryzują się nie tylko sporą trwałością i ogromną funkcjonalnością. Na uwagę zasługuje także ergonomicznych uchwyt, którego wzór określany jest jako Kraftform - kształt dłoni. Wzór ten uznawany jest za najbardziej ergonomiczny wśród narzędzi ręcznych i widniej także w logo Wera. Narzędzia do wkręcania znajdują zastosowanie w branży budowlanej i przemyśle. Profesjonalny zestaw wkrętaków Wera przydaje się także w elektryce i elektronice.

Wera - katalog narzędziowy

Katalog narzędziowy Wera to prawie trzy tysiące produktów o różnym zastosowaniu. Poza wspomnianymi wkrętakami znajdują się wśród nich głównie narzędzia ręczne, takie jak imbusy Wera. Sporą gamę wyrobów stanowią klucze dynamometryczne do profesjonalnego montażu. Produkty z logo Wera dedykowane są także dla przemysłu lotniczego.

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
  1. Grot do wkrętów WERA 851/4 BDC PH3x50

    Wydłużony czas realizacji
  2. Zestaw kluczy trzpieniowych z kulką, chromowanych, metrycznych WERA 950 PKL/9 SM N
  3. Zestaw narzędzi Wera Kraftform Kompakt VDE

    Wydłużony czas realizacji

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka