Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Dimar

Produkty 1-32 z 162

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Marka Dimar powstała w 1960 roku w Niemczech i od samego początku skoncentrowała się na tworzeniu narzędzi do obróbki drewna. Stałe dążenie do rozwoju i doskonalenie swoich produktów sprawiło, że dziś firma należy do wiodących producentów w swojej branży. Wyroby Dimar tworzone głównie z węglika spiekanego, to gwarancja jakości i niezawodności.

Stały rozwój i dobre opinie na temat wyrobów Dimar doprowadziły do otwarcia oddziałów na terenie kilku państw Europy. W 1995 roku narzędzia Dimar trafiły także do Polski. Obecnie w naszym kraju działa kilka punktów serwisowych i handlowych, które obsługują cały kraj. Ułatwia to nie tylko nabycie narzędzi Dimar, ale także realizację napraw w ramach gwarancji.

Poza dystrybucją narzędzi firma Dimar oferuje także usługi dotyczące doradztwa technicznego, tworzenia specjalistycznych narzędzi, czy serwisu i ostrzenia poszczególnych wyrobów.

Narzędzia Dimar i ich zastosowanie

Główną gałąź produktów Dimar stanowią narzędzia do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych i materiałów tworzonych na bazie drewna. W katalogu produktów można znaleźć między innymi różnego rodzaju frezy oraz tarcze do cięcia. Dobre opinie zbierają także płytki do frezowania, które polecane są ze względu na sporą trwałość i odporność na zużycie.

Narzędzia Dimar znajdują więc zastosowanie szczególnie w warsztatach rzemieślniczych. Specjalistyczne narzędzia najczęściej trafiają do zakładów stolarskich, meblarskich, a czasem także na wyposażenie warsztatów amatorskich. Dobra jakość sprzętu z katalogu Dimar może mieć nieco niższą cenę, jeśli skorzysta się z promocji w sklepie Industria24.