Dimar

Marka Dimar powstała w 1960 roku w Niemczech i od samego początku skoncentrowała się na tworzeniu narzędzi do obróbki drewna. Stałe dążenie do rozwoju i doskonalenie swoich produktów sprawiło, że dziś firma należy do wiodących producentów w swojej branży. Wyroby Dimar tworzone głównie z węglika spiekanego, to gwarancja jakości i niezawodności.

Stały rozwój i dobre opinie na temat wyrobów Dimar doprowadziły do otwarcia oddziałów na terenie kilku państw Europy. W 1995 roku narzędzia Dimar trafiły także do Polski. Obecnie w naszym kraju działa kilka punktów serwisowych i handlowych, które obsługują cały kraj. Ułatwia to nie tylko nabycie narzędzi Dimar, ale także realizację napraw w ramach gwarancji.

Poza dystrybucją narzędzi firma Dimar oferuje także usługi dotyczące doradztwa technicznego, tworzenia specjalistycznych narzędzi, czy serwisu i ostrzenia poszczególnych wyrobów.

Narzędzia Dimar i ich zastosowanie

Główną gałąź produktów Dimar stanowią narzędzia do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych i materiałów tworzonych na bazie drewna. W katalogu produktów można znaleźć między innymi różnego rodzaju frezy oraz tarcze do cięcia. Dobre opinie zbierają także płytki do frezowania, które polecane są ze względu na sporą trwałość i odporność na zużycie.

Narzędzia Dimar znajdują więc zastosowanie szczególnie w warsztatach rzemieślniczych. Specjalistyczne narzędzia najczęściej trafiają do zakładów stolarskich, meblarskich, a czasem także na wyposażenie warsztatów amatorskich. Dobra jakość sprzętu z katalogu Dimar może mieć nieco niższą cenę, jeśli skorzysta się z promocji w sklepie Industria24.

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Frez prosty przycinający na płytki wymienne z łożyskiem - D1073899 DIMAR
  W magazynie
 2. Frez do nestingu 1071109 D-6, B-21 DIMAR
  W magazynie
 3. Frez z wymienną płytką i podcinakiem 14 mm DIMAR
  W magazynie
 4. Płytka wymienna hm 12x12x1,5 A45 R2 Dimar
  W magazynie
 5. Płytka wymienna hm 12x12x1.5 A45 R3 DIMAR
  W magazynie
 6. Frez do krawędzi z wymiennymi płytkami R3 45st z łożyskiem DIMAR
  W magazynie
 7. Tarcza pilarska do aluminium MSAN 500x30x4,4mm 120Z Dimar
  W magazynie

Produkty 7

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka