Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Pasy narzędziowe

Produkty 1-32 z 49

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

W czasie wykonywania precyzyjnych robót nie ma gdzie trzymać narzędzi. Noszenie ciężkich kluczy w torbie czy w dłoniach byłoby bardzo męczące. Dlatego większość mechaników i hydraulików korzysta ze specjalnych pasów narzędziowych.

Można na nich trzymać dowolne przybory, jak i akcesoria takie jak ołówek czy latarkę. Paski biodrowe z szlufkami i metalowymi zaczepami mogą nawet uratować życie – to o nie zaczepia się linki podczas prac na wysokościach czy w tunelach.

Skórzany pas narzędziowy jest najbardziej popularny, ale na rynku jest też wiele innych wariantów. Te z tkanin mają często elementy odblaskowe, które dobrze widać po ciemku czy w zapylonym pomieszczeniu. Ważne, żeby taki pas nie odkształcał się i miał dobrze przemyślaną konstrukcję. Dlatego tu znaleźć można pasy na narzędzia takich marek jak Makita.

Wbrew pozorom nawet zwykły parciany czy skórzany pasek biodrowy to ważny element stroju roboczego. Opadające spodnie czy za długie nogawki mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie. Dlatego warto mieć spodnie zawsze zabezpieczone odpowiednim paskiem.

Również w ogrodzie bardzo przydaje się pas na narzędzia ogrodnicze. Trudno mieć zawsze pod ręką sekator czy łopatkę, a przecież w każdej chwili mogą przydać się w dowolnym miejscu w ogrodzie. Dlatego tak bardzo ułatwia pracę poręczny zestaw, który można mieć na pasku biodrowym podczas sadzenia czy kopania grządek. Uwalnia to ręce i przyspiesza wykonywanie robót ogrodowych.