Pasy narzędziowe

W czasie wykonywania precyzyjnych robót nie ma gdzie trzymać narzędzi. Noszenie ciężkich kluczy w torbie czy w dłoniach byłoby bardzo męczące. Dlatego większość mechaników i hydraulików korzysta ze specjalnych pasów narzędziowych.

Można na nich trzymać dowolne przybory, jak i akcesoria takie jak ołówek czy latarkę. Paski biodrowe z szlufkami i metalowymi zaczepami mogą nawet uratować życie – to o nie zaczepia się linki podczas prac na wysokościach czy w tunelach.

Skórzany pas narzędziowy jest najbardziej popularny, ale na rynku jest też wiele innych wariantów. Te z tkanin mają często elementy odblaskowe, które dobrze widać po ciemku czy w zapylonym pomieszczeniu. Ważne, żeby taki pas nie odkształcał się i miał dobrze przemyślaną konstrukcję. Dlatego tu znaleźć można pasy na narzędzia takich marek jak Makita.

Wbrew pozorom nawet zwykły parciany czy skórzany pasek biodrowy to ważny element stroju roboczego. Opadające spodnie czy za długie nogawki mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie. Dlatego warto mieć spodnie zawsze zabezpieczone odpowiednim paskiem.

Również w ogrodzie bardzo przydaje się pas na narzędzia ogrodnicze. Trudno mieć zawsze pod ręką sekator czy łopatkę, a przecież w każdej chwili mogą przydać się w dowolnym miejscu w ogrodzie. Dlatego tak bardzo ułatwia pracę poręczny zestaw, który można mieć na pasku biodrowym podczas sadzenia czy kopania grządek. Uwalnia to ręce i przyspiesza wykonywanie robót ogrodowych.

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Kabura na wiertarkę Makita DF330, DF030
  W magazynie
 2. Kieszeń 1-częściowa z taśmą suwakową P-71962 Makita
  W magazynie
 3. Kieszeń 1-częściowa ze ściągaczem P-71956 Makita
  W magazynie
 4. Kieszeń 5-częściowa na narzędzia P-71772 Makita
  W magazynie
 5. Kieszeń dekarska P-71788 Makita
  W magazynie
 6. Kieszeń 3-częściowa na wkręty P-71766 Makita
  W magazynie
 7. Kieszeń 2-częściowa na wkręty P-71750 Makita
  W magazynie
 8. Kieszeń z kaburą na wiertarkę P-71722 Makita
  W magazynie
 9. Kieszeń wielozadaniowa P-71744 Makita
  W magazynie
 10. Kieszeń elektryka P-71738 Makita
  W magazynie

Produkty 10

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka