Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Pompy wodne

Produkty 29

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Dział z różnego typu akcesoriami do pomp wodnych, które przydają się na co dzień wokół domu i w samochodzie. Przykładowe zastosowanie to wypompowywanie wody ze studni czy podczas osuszania terenu, jak również nawadnianie ogródka. To sprzęt, jaki powinien mieć awaryjnie każdy właściciel domu jednorodzinnego, szczególnie jeśli mieszka w pobliżu rzeki lub posiada studnię. Pompa wodna do studni pozwala ją szybko oczyścić i służy też np. do opróżnienia szamb czy stawów. Do takiej pompy niezbędny będzie odpowiedni wąż odprowadzający wodę.

Większość pomp wodnych ma napęd elektryczny. Takie urządzenie może pracować cicho i przez cały czas, dlatego często wykorzystuje się je wokół domu. Jest też dość tanie, bo cena rzadko przekracza 200 zł. Za połowę tej ceny można kupić pompkę wodną do maszyny do cięcia płytek. Służy ona np. do chłodzenia tarcz diamentowych i będzie nieodzowna podczas większych prac remontowych.

Osobne pompy wodne są wykorzystywane w pojazdach. Istnieją modele pomp wodnych do samochodu, jak i takie wykorzystywane w żeglarstwie. W aucie pompa wodna jest częścią systemu chłodzenia silnika. W tym wypadku napędza ją siła pochodząca z silnika. Popularna jest też zanurzeniowa pompa wodna 12v do łodzi czy przyczep kempingowych, współpracująca ze specjalną armaturą montowaną na jachtach i w mobilnych domach. W tym dziale można znaleźć modele z różnych półek cenowych, zarówno do pojazdów, jak i pompy ogrodowe oraz do studni.