Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Clipper

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Norton Clipper jest częścią międzynarodowego koncernu Saint-Gobain i oferuje ogromne możliwości w zakresie cięcia i obróbki materiałów budowlanych. Historia firmy rozpoczyna się przed ponad 130 laty, kiedy dosyć przypadkowo udało się stworzyć pierwszą ściernicę. Dzięki patentom i zainteresowaniu ze strony branży motoryzacyjnej nowoczesne narzędzia szybko stały się jednymi z nieodłącznych produktów w przemyśle.

Dzięki stałemu rozwojowi i wychodzeniu naprzeciw potrzebom klientów, przemysł nadal chętnie korzysta z katalogu produktów Norton Clipper. Serwis i naprawę gwarancyjną ułatwia to, że firma Clipper należy do międzynarodowej sieci zakładów produkcyjnych i centrów sprzedaży.

Asortyment sprzętu i narzędzi Norton Clipper

Produkty ścierne to główna gałąź produkcji, jaką zajmuje się Norton Clipper. Opinie o tych wyrobach są niezmienne od lat, a logo to jednocześnie gwarancja wysokiej jakości. Wśród narzędzi ściernych można znaleźć przede wszystkim gąbki, pasy i ściernice. Dodatkowo do obróbki i cięcia metalu, betonu czy ceramiki przeznaczone są tarcze diamentowe.

Norton Clipper to także elektronarzędzia, które wykorzystywane są do cięcia i obróbki materiałów, dlatego wykorzystywane są głównie w budownictwie. W katalogu firmy znajdują się takie narzędzia jak: przecinaki, bruzdownice, szlifierki do podłoży betonowych, czy elementy wyposażenia zakładów lakierniczych. Ponadto firma tworzy także części zamienne, co ułatwia ich serwisowanie i przyspiesza naprawy w ramach gwarancji Norton Clipper. Forum narzędziowe i strony dla profesjonalistów pełne są opinii o wysokiej jakości oraz funkcjonalności profesjonalnych narzędzi Norton Clipper.