Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Senco

1 element

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Za rok otwarcia firmy Senco uznaje się 1934, kiedy jej założyciele wymyślili i skonstruowali urządzenie do wygłuszania wibracji w silnikach samochodowych. Firma powstała w Stanach Zjednoczonych i przez wiele lat kierowała swoją uwagę na branżę motoryzacyjną. Dopiero rozszerzenie produkcji o pistolety pneumatyczne na zszywki i gwoździe pozwoliło jej dotrzeć do nowych odbiorców.

Dziś Senco znane jest z tworzenia trwałych narzędzi pneumatycznych. Wysoka jakość i spora funkcjonalność tych wyrobów pozwoliła firmie na rozszerzenie dystrybucji. Dzięki kilku oddziałom Senco Polska także w naszym kraju możliwy jest łatwy serwis i naprawy w ramach gwarancji. Magazyny w naszym kraju ułatwiają też zachowanie ciągłości dostaw akcesoriów do narzędzi.

Co znajduje się w katalogu narzędziowym Senco?

Akcesoria i części do samochodów przestały być już produkowane w tym przedsiębiorstwie. Obecnie wśród wyrobów Senco najwięcej miejsca zajmują urządzenia i narzędzia pneumatyczne. Dobre opinie można znaleźć na temat kompresorów i pistoletów pneumatycznych na gwoździe Senco. Części zamienne do tego typu urządzeń i akcesoria także można znaleźć w katalogu narzędziowym.

Warto sięgnąć po zakończenia do urządzeń pneumatycznych i rurki przeznaczone do zasilania takiego sprzętu. Sporo propozycji asortymentu dotyczy pasów z wkrętami, a także taśm do gwoździarek Senco. Serwis oraz spora dostępność urządzeń Senco sprawia, że sięgają po nie głównie przedsiębiorcy i ekipy serwisowe. Wiele propozycji z katalogu znajdzie też zastosowanie w pracach stolarskich i w warsztacie majsterkowicza.