Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Pompy do prób ciśnieniowych

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Wykonując instalację lub układ, musimy zadbać o jego szczelność. Pomóc może nam w tym wykorzystanie odpowiednich urządzeń. Jednym z nich jest pompa do prób ciśnieniowych. To urządzenie, które powinno stanowić obowiązkowy element wyposażenia każdego instalatora.

Dlatego też zadbaliśmy o to, by w naszej ofercie znalazły się pompy do prób szczelności znanych i cenionych producentów, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Pompa do prób szczelności sprawdza się w wielu sytuacjach. Za jej pomocą możemy sprawdzić szczelność instalacji wodnych, olejowych, gazowych i grzewczych. Pomóc może nam również w ocenie kotłów ciśnieniowych czy rurociągów. Urządzenie to pozwala nam na dokładny pomiar i ocenę szczelności, dzięki czemu znacząco zwiększa bezpieczeństwo korzystania z danego systemu lub instalacji. To jednak nie wszystko. Pompa do prób ciśnieniowych jest również urządzeniem, dzięki któremu możliwe jest napełnianie układów solarnych oraz instalacji, w których znajdować mają się środki niezamarzające. 

Pompy do prób szczelności występują w dwóch rodzajach. Dzielą się na ręczne i elektryczne. Dzięki temu możemy wybrać urządzenie, które dopasowane jest do rodzaju wykonywanych przez nas prac pomiarowych. 

W asortymencie naszego sklepu pompy do prób ciśnieniowych dostępne są w szerokiej ofercie wariantów i modeli. Wszystkie wyróżniają się funkcjonalnością, niezawodnym działaniem oraz dokładnością. Co więcej, dostępne są w bardzo przystępnych cenach.