Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szczypce

Produkty 1-32 z 1454

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Szczypce to jedne z narzędzi ręcznych, bez których trudno wyobrazić sobie wykonanie jakichkolwiek prac naprawczych. Wyróżniają się wszechstronnością zastosowania, są niewielkie, praktyczne i funkcjonalne. Dzięki wykorzystaniu szczypiec możemy zaoszczędzić sporo czasu i ułatwić sobie wykonanie wielu zadań wymagających precyzji i dokładności. Dlatego też zadbaliśmy o to, by w ofercie naszego sklepu znalazły się szczypce w wielu różnych wariantach, rodzajach i wymiarach.

Lista zadań, w których wykorzystanie szczypiec jest bardzo pomocne, jest naprawdę długa. Mowa tu między innymi o przytrzymywaniu elementów, zgniataniu ich i wyginaniu, kształtowaniu oraz przecinaniu. Przydają się w hydraulice, podczas napraw samochodów, w spawalnictwie. Są więc narzędziami, które warto mieć w swoim warsztacie.

W naszym asortymencie znajdziesz między innymi szczypce do zaciskania tulejek, które ułatwiają szybkie i sprawne łączenie przewodów, szczypce do pierścieni tłokowych, których rolą jest ułatwienie zakładania i ściągania pierścieni bez ryzyka ich uszkodzenia oraz szczypce do opasek przegubów, dzięki którym możemy je nie tylko zaciskać, ale również przecinać.

Wszystkie szczypce, które oferujemy naszym klientom, wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalne, ale również solidne i trwałe. Możesz więc mieć pewność, że posłużą ci przez długi czas, znacząco ułatwiając pracę. Warto również wspomnieć o tym, że wszystkie dostępne są w przystępnej, atrakcyjnej cenie.