Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Skrobaki

Produkty 18

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Skrobaki to małe, poręczne narzędzia służące do ręcznej obróbki różnych powierzchni i elementów. Świetnie sprawdzają się podczas czyszczenia, szlifowania, wykańczania, renowacji czy innych prac porządkowych. To niewielkie akcesorium wspomoże usuwanie zanieczyszczeń i na pewno znajdzie swoje stałe miejsce w domowej skrzynce z narzędziami.

W naszym sklepie z łatwością wybierzesz idealny skrobak do płyty indukcyjnej. Może być wykonany ze stali nierdzewnej lub tworzywa sztucznego. Służy do łatwego usuwania plan i resztek spieczonej żywności z płyt indukcyjnych czy blatów ceramicznych. Skrobak do płyty indukcyjnej jest w pełni bezpieczny dla człowieka, wykonany z materiałów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Skrobak do silikonu rewelacyjnie nada zaś się podczas prac budowlanych czy remontowych, podczas których planujemy wymienić fugi. Takie odświeżenie mieszkania wymaga wpierw usunięcia starego, zużytego silikonu. Można tego dokonać za pomocą profesjonalnego skrobaka do silikonu, wykonanego z trwałych materiałów. Dzięki precyzyjnemu ostrzu pozbędziemy się starego materiału nawet z najbardziej niedostępnych miejsc.

W naszym sklepie dostępne są również:

  • skrobak do drewna, zapewniający skuteczne usuwanie pozostałości z farby, lakieru, przygotowujący drewniane fragmenty do nałożenia nowej ochronnej warstwy,
  • skrobak do tapet, który pozwala na skutecznie i w miarę bezinwazyjne usunięcie starych, zniszczonych tapet ze ścian,
  • skrobak do tynku pozwalający na usunięcie wyblakłego, odpadającego tynku.