Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Lampy robocze

Produkty 1-32 z 45

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Po zmroku kontynuowanie prac remontowo-budowlanych może być niebezpieczne. Poza tym trudno wówczas sprawdzić efekt działań. Dlatego na placach budowy zapalają się wówczas solidne lampy robocze. To solidne źródła światła o dużej jasności. Istnieją warianty halogenowe o mocy 80 - 200 W, jak i bardziej energooszczędne lampy robocze LED 24 czy nawet 15 W. Najmniejsze czołówki i lampki-szperacze mogą mieć moc 2-10 W.

Technologia LED sporo zmieniła, jeśli chodzi o rynek lamp roboczych. Wcześniej do uruchomienia potężnych halogenów niezbędne były generatory prądu czy gniazdka. Lampy robocze LED mogą działać również na akumulator, który wystarczy naładować po skończonej pracy.

Lampy robocze są zaprojektowane tak, by sprawdzać się w najbardziej wymagających warunkach. Powinny być przynajmniej do pewnego stopnia wodoodporne. Liczy się też mocna obudowa, która nie dopuści do wnętrza pyłu i kurzu. Niektóre tego typu lampy są pokryte miękką, gumową okładziną, dzięki czemu spada ryzyko zniszczenia podczas upadku. Mogą mieć również uchwyty, które pozwalają je wieszać. Standardem są podstawki i stojaki, dzięki którym lampy mogą stabilnie stać na ziemi.

Dostępne są lampy takich producentów jak Bosch, Elwis czy Scangrip. Takie sprawdzone marki mogą być gwarancją jakości. Na budowie niezawodność lampy jest ważna, bo przekłada się na brak przestojów w pracy. Do oferowanych tu lamp roboczych dokupić można zapasowe akumulatory i inne akcesoria, takie jak podstawki.