Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Oregon

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Powstanie firmy Oregon powiązane jest ze stworzeniem w 1947 roku pierwszego łańcucha do pilarki mechanicznej. Ten produkt zrewolucjonizował rynek i znacznie przyspieszył pracę ekip leśnych. Stałe poszerzanie oferty i doskonalenie sprzętu pozwoliło marce znaleźć się na szczycie światowych producentów akcesoriów do pił.

Obecnie Oregon należy do potężnego koncernu Blount International, w którym zatrudnionych jest prawie 5 tysięcy pracowników. Wiele oddziałów i magazynów na całym świecie ułatwia serwis i naprawy gwarancyjne narzędzi. Rozbudowana sieć dystrybucji obejmuje wiele państw Europy, w tym także Polskę.

Produkty w katalogu Oregon i ich zastosowanie

Asortyment Oregon w dalszym ciągu opiera się głównie na produktach przeznaczonych do cięcia. Należą do nich przede wszystkim akcesoria do pilarek, pił mechanicznych czy kos spalinowych. W katalogu produktów można znaleźć także części wymienne, takie jak filtry tarcze tnące czy tym podobny asortyment. Dobre opinie zbiera także profesjonalna odzież robocza i sprzęt BHP.

Układy tnące marki Oregon trafiają do producentów pił i narzędzi tnących. Znajdują się w urządzeniach wszystkich najważniejszych marek. Dzięki najwyższej jakości i ogromnej trwałości produktów zbierają dobre opinie u użytkowników. Stosowane są przede wszystkim w profesjonalnych ekipach leśnych, a także ogrodniczych.

Część z nich trafia także w prywatne ręce i wykorzystywana jest w czasie prac ogrodniczych. Dotyczy to głównie narzędzi ręcznych, takich jak sekatory czy piły do gałęzi. W sklepie Industria24 często można trafić na promocję wysokiej jakości narzędzi tnących Oregon.