Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

3M

Produkty 23

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę
Firma 3M to międzynarodowy koncern produkcyjno-handlowy. Został założony w Stanach Zjednoczonych w pierwszych latach XX wieku. Początkowo zajmował się produkcją i sprzedażą papierów ściernych. W roku 1921 opatentowano pierwszy wodoodporny papier ścierny, który nosił logo 3M. Katalog produktów przez kolejne lata dynamicznie się rozwijał. W czasie II Wojny Światowej produkowano akcesoria dla wojska, później skoncentrowano uwagę na taśmach magnetycznych czy elektronice.

Firma 3M przez wszystkie lata działalności znakomicie dopasowywała się do sytuacji na rynkach światowych. Działała w branżach, które cieszyły się popularnością, co zaowocowało rozwojem. Oddziały sprzedażowe i 3M serwis zaczęły pojawiać się na całym świecie. W 1991 roku 3M katalog produktów wraz z oddziałem firmy pojawił się także w Polsce. Najnowszą perełką i powodem do dumy firmy 3M jest laboratorium badawcze powstałe w 2016 roku.

3M - katalog produktów

Przedsiębiorstwo nie ma jednej konkretnej branży, do której kieruje swoje produkty. W przypadku 3M katalog produktów obejmuje ponad 50 tysięcy pozycji. Znajdują się w nim przede wszystkim materiały ścierne dla przemysłu i prac amatorskich. 3M katalog to także akcesoria do domu i biura. Logo 3M widoczne jest na produktach higieny osobistej, takich jak aparaty na zęby, czy bandaże. Firma 3M produkty tworzy ze starannością i dbałością o to, żeby ich użytkowanie było komfortowe. Często trafia się w katalogu 3M promocja na określone artykuły, dlatego warto sprawdzać asortyment tego koncernu.