Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Szlifierki proste

Produkty 1-32 z 39

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Szlifierki proste zwane też trzpieniowymi to urządzenia, które znajdą realizują zadania w budownictwie, przemyśle lub wielu amatorskich pracach. Szczególnie uniwersalne zastosowanie może mieć szlifierka prosta z regulacją obrotów, która sprawdzi się jako element wyposażenia przydomowych warsztatów. Szlifierka pneumatyczna prosta może być wykorzystywana do polerowania, czyszczenia, gładzenia, a nawet cięcia czy grawerowania. Urządzenia można stosować do obróbki drewna, metalu i tworzyw sztucznych. 

 

Szlifierki proste - asortyment

W asortymencie tej grupy produktów znajdują się szlifierki pneumatyczne proste oraz urządzenia elektryczne. Te drugie mogą być zasilane prądem sieciowym, a w niektórych przypadkach wyposażone są w akumulator. To, czy naszym wyborem zostanie szlifierka pneumatyczna prosta trzpieniowa czy elektryczna, zależy głównie od zaplecza technicznego warsztatu.

 

Zarówno szlifierka pneumatyczna prosta, jak i szlifierki elektryczne są zróżnicowane pod względem ilości obrotów na minutę. Można podzielić je na wolnoobrotowe i wysokoobrotowe. Bardzo uniwersalnym zastosowaniem cieszy się z kolei szlifierka prosta z regulacją obrotów.


Jednak niezależnie od tego, jaka szlifierka pneumatyczna prosta trzpieniowa ostatecznie zostanie wybrana, wyposażona jest w uchwyt mocujący. To w nim umieszczane są końcówki do szlifierki prostej z regulacją obrotów, które wpływają na funkcjonalność urządzenia. Warto zwrócić uwagę na możliwość szybkiej i intuicyjnej wymiany, co wpłynie na przyspieszenie pracy.