Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Piony murarskie

Produkty 2

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

W branży budowlanej dbałość o dokładne wykonywanie pomiarów ma ogromne znaczenie. Dotyczy to również wyznaczania linii poziomych i pionowych. O ile w przypadku linii poziomych mamy do dyspozycji wiele narzędzi, o tyle w przypadku pionów często pojawia się problem.

Okazuje się, że zupełnie niepotrzebnie. Istnieją bowiem narzędzia, dzięki którym możemy bez problemu wyznaczyć linię pionową. Jednym z nich jest pion murarski. 

Jest to niedrogie i proste narzędzie, które doskonale sprawdza się jednak w pracy na budowie. Pion murarski składa się z obciążnika oraz uchwytu, które połączone ze sobą są za pomocą sznurka murarskiego. W uchwycie znajdują się otwory, które umożliwiają jego zamocowanie. Po spuszczeniu w dół obciążnika widzimy idealnie prostą, pionową linię, według której możemy wykonywać prace remontowe i budowlane. Wykorzystanie pionu murarskiego do wyznaczania pionowych linii jest bardzo proste i nie wymaga doświadczenia.

 

W przypadku pionów murarskich najlepiej sprawdzają się obciążniki, które wykonane są ze stali. Są solidne, odporne na korozję oraz powstawanie uszkodzeń mechanicznych. Dzięki temu mogą służyć przez długi czas. 

W naszej ofercie znajdziesz piony murarskie wykonane z najwyższej jakości materiałów, które dostępne są w wielu różnych rodzajach obciążeń i długości sznura. Dzięki temu każdy klient może znaleźć rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb oraz rodzaju wykonywanych prac. Wszystkie piony murarskie dostępne są w przystępnej, niskiej cenie, co jest dodatkowym atutem naszej oferty.