Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Zestawy narzędzi

Produkty 1-32 z 128

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Zestaw narzędzi to niezwykle udane rozwiązanie dla majsterkowiczów, serwisów motoryzacyjnych czy innych miejsc, gdzie narzędzia różnej wielkości, grubości i średnicy używane są na bieżąco. Zakup zestawu narzędzi oszczędzi niepotrzebnego zdenerwowania i ciągłych odwiedzin w sklepie, kiedy brakuje nam jednego rozmiaru klucza czy wkrętaka. Dzięki niemu mamy wszystko pod ręką.

Wyróżniamy wiele zestawów tego typu, które dzielą się w zależności od przeznaczenia i konkretnych prac, jakie możemy za ich pomocą wykonywać. Najpopularniejszy jest zestaw narzędzi do domu, który zawiera w sobie wszystko co jest potrzebne do mniej lub bardziej drobnych napraw w obrębie naszych czterech ścian. W jego skład wchodzą podstawowe akcesoria służące do przecinania, wiercenia, wkręcania i wbijania poszczególnych elementów, dzięki czemu z łatwością naprawimy gniazdko w pokoju, ale też złożymy nieskomplikowany mebel, a nawet położymy panele, czy wymienimy elementy konstrukcyjne domu.

Jakie jeszcze zestawy najpotrzebniejszych akcesoriów znajdują się na rynku? Zestaw narzędzi w walizce to świetna propozycja dla majsterkowiczów, którzy chcą mieć wszystko w jednym miejscu, co może zaoszczędzić pieniędzy na osobne kompletowanie oraz czasu na szukanie po garażu poszczególnych elementów potrzebnych do naprawy np. samochodu. A jeśli już o autach mowa, to zestaw narzędzi samochodowych zadowoli niejednego zapalonego w motoryzacji mężczyznę, który w wolnych chwilach lubi poszperać przy swoim ukochanym czterokołowcu.

Zestaw narzędzi precyzyjnych to najczęściej drobne narzędzia w walizce, które mogą służyć do otwierania i naprawy niedużych urządzeń i elementów, jak np.: tablety, smartfony, nawigacje, kamery, laptopy, czy inne równie niedostępne narzędzia RTV. Zestaw narzędzi precyzyjnych sprawdza się tu idealnie, ponieważ w urządzeniach RTV można spotkać niestandardowe wkręty, do których nie sposób dobrać osobno narzędzia.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć zestaw narzędzi akumulatorowych, czyli coś dla ludzi mobilnych. Dla tych, którym kable nie przeszkadzają, mamy zestaw narzędzi elektrycznych w korzystnej cenie.

Pasjonatom tworzenia modeli z różnych materiałów dedykujemy zestaw narzędzi modelarskich, który z pewnością wyzwoli tony kreatywności z każdego. 

W tak bogatej ofercie każdy klient znajdzie dla siebie wymarzony zestaw, który będzie odpowiadał jego potrzebom, bez nadmiernego nadwyrężania budżetu domowego.