Zestawy narzędzi

Zestaw narzędzi to niezwykle udane rozwiązanie dla majsterkowiczów, serwisów motoryzacyjnych czy innych miejsc, gdzie narzędzia różnej wielkości, grubości i średnicy używane są na bieżąco. Zakup zestawu narzędzi oszczędzi niepotrzebnego zdenerwowania i ciągłych odwiedzin w sklepie, kiedy brakuje nam jednego rozmiaru klucza czy wkrętaka. Dzięki niemu mamy wszystko pod ręką.

Wyróżniamy wiele zestawów tego typu, które dzielą się w zależności od przeznaczenia i konkretnych prac, jakie możemy za ich pomocą wykonywać. Najpopularniejszy jest zestaw narzędzi do domu, który zawiera w sobie wszystko co jest potrzebne do mniej lub bardziej drobnych napraw w obrębie naszych czterech ścian. W jego skład wchodzą podstawowe akcesoria służące do przecinania, wiercenia, wkręcania i wbijania poszczególnych elementów, dzięki czemu z łatwością naprawimy gniazdko w pokoju, ale też złożymy nieskomplikowany mebel, a nawet położymy panele, czy wymienimy elementy konstrukcyjne domu.

Jakie jeszcze zestawy najpotrzebniejszych akcesoriów znajdują się na rynku? Zestaw narzędzi w walizce to świetna propozycja dla majsterkowiczów, którzy chcą mieć wszystko w jednym miejscu, co może zaoszczędzić pieniędzy na osobne kompletowanie oraz czasu na szukanie po garażu poszczególnych elementów potrzebnych do naprawy np. samochodu. A jeśli już o autach mowa, to zestaw narzędzi samochodowych zadowoli niejednego zapalonego w motoryzacji mężczyznę, który w wolnych chwilach lubi poszperać przy swoim ukochanym czterokołowcu.

Zestaw narzędzi precyzyjnych to najczęściej drobne narzędzia w walizce, które mogą służyć do otwierania i naprawy niedużych urządzeń i elementów, jak np.: tablety, smartfony, nawigacje, kamery, laptopy, czy inne równie niedostępne narzędzia RTV. Zestaw narzędzi precyzyjnych sprawdza się tu idealnie, ponieważ w urządzeniach RTV można spotkać niestandardowe wkręty, do których nie sposób dobrać osobno narzędzia.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć zestaw narzędzi akumulatorowych, czyli coś dla ludzi mobilnych. Dla tych, którym kable nie przeszkadzają, mamy zestaw narzędzi elektrycznych w korzystnej cenie.

Pasjonatom tworzenia modeli z różnych materiałów dedykujemy zestaw narzędzi modelarskich, który z pewnością wyzwoli tony kreatywności z każdego. 

W tak bogatej ofercie każdy klient znajdzie dla siebie wymarzony zestaw, który będzie odpowiadał jego potrzebom, bez nadmiernego nadwyrężania budżetu domowego.

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka
 1. Zestaw 103-częściowy X-Line, Titanium Bosch 2607019331
  W magazynie
 2. Zestaw akcesoriów 104 sztuki D-31778 Makita
  W magazynie
 3. Zestaw naprawczy ostrza ruchomego do 9532320 i 9536320 Knipex 953932001
  W magazynie
 4. Walizka narzędziowa E-Check 23 części Knipex 002130
  W magazynie
 5. Zestaw szczypiec w etui na pasek 2-częściowe Knipex 70 x 170 x 50 mm 002072V02
  W magazynie
 6. Zestaw narzędzi Knipex 170 x 370 x 40 mm 002009V03
  W magazynie
 7. Zestaw narzędzi Knipex 170 x 370 x 40 mm 002009V02
  W magazynie
 8. Torba narzędziowa dla mechaników, 6-cz Wiha 33971
  W magazynie
 9. 160 i/7 Zestaw wkrętaków Wera Kraftform Plus Seria 100 + próbnik napięcia + wieszak
  W magazynie
 10. Zestaw narzędzi Kraftform Kompakt Wera VDE 60 i/65 i/7
  W magazynie
 11. Zestaw uniwersalny narzędzi SUPERLOCK KS TOOLS w walizce
  W magazynie

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Lista Siatka