Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Narzędzia motoryzacyjne

Produkty 22

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Najprostsze prace przy samochodzie można wykonać samodzielnie. Poza odrobiną wiedzy potrzebne będą jeszcze narzędzia do samochodu. Kompletując skrzynkę na narzędzia do samochodu czy regał na narzędzia do samochodu warto zastanowić się, jaki sprzęt będzie nam najbardziej potrzebny. W tej grupie znajdują się narzędzia do profesjonalnych prac warsztatowych i drobnych napraw. Dzięki profesjonalnym produktom można sprawnie wymienić koła, usunąć drobne usterki czy podjąć się trudniejszych prac. Korzystając z właściwie dobranych narzędzi do samochodu, wszystkie prace można przeprowadzić sprawnie i bezpiecznie.

 

Profesjonalne narzędzia do samochodu

W tej grupie znajdują się akcesoria, bez których nie może obejść się żadna skrzynka na narzędzia do samochodu. Znajdują tu narzędzia do samochodu osobowego, a także ciężarówki czy autobusu. Jakie narzędzia do samochodu można będą potrzebne w warsztacie? Poza klasycznymi narzędziami, jak podnośnik, warto wybrać sprzęt do bardziej profesjonalnych prac. Podczas napraw zawieszenia przydatny będzie ściągacz do łożysk, tulei czy sprężyn amortyzatora.


W jaki sposób wyposażyć warsztat samochodowy? Warto postawić na otwarty regał na narzędzia do samochodu gdzie zmieszczą się większe przedmioty. Do przechowywania podręcznych sprzętów lepsza będzie skrzynka na narzędzia do samochodu na kółkach. Tymczasem torba na narzędzia do samochodu z kilkoma podręcznymi urządzeniami powinna znajdować się w bagażniku auta. Dzięki temu łatwo można usunąć nieprzewidziane usterki.