Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Filtry do odkurzaczy przemysłowych

Produkty 1-32 z 187

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Strona
na stronę

Sporo osób decyduje się na odkurzacz przemysłowy nawet w domu, bo to olbrzymia wygoda. Ma dużą moc ssania i pojemność, więc czyści skutecznie, a do tego nie trzeba go często opróżniać i odtykać. Poza tym modele marek takich jak Karcher czy Makita pozwalają nawet na mycie na mokro. To przydatne także wokół domu – na tarasie czy w garażu.

Podczas gdy w zwykłym odkurzaczu ciągle trzeba wymieniać worki, odkurzacze przemysłowe mogą działać nawet bez worka lub z wielorazowym. Najważniejszy w ich przypadku jest filtr, który wyłapuje i zatrzymuje drobiny brudu. Co jakiś czas trzeba go czyścić, a w końcu także wymienić.

W tym dziale znaleźć można filtry do odkurzaczy przemysłowych marek takich jak Black&Decker, Makita czy Protool. Dodatkowo znajdują się tu również worki filtrujące czy wkłady filtra. 

W zależności od modelu odkurzacza i zastosowania, można wybrać filtr do zasysania na mokro, filtr wstępny czy filtr płaski harmonijkowy gwiaździsty. Instrukcji na temat tego, jaki filtr wybrać do odkurzaczy przemysłowych, szukać należy w instrukcji obsługi dla danego modelu. Można też wzorować się na posiadanym już filtrze, szukając nowego sklepu.

Szczególnym rodzajem odkurzacza, który przydaje się w domach jednorodzinnych, jest odkurzacz kominkowy. Za jego pomocą można szybko usunąć popiół z paleniska i jego okolic. Również filtry do odkurzacza kominkowego należy raz na jakiś czas wymieniać na nowe. Takie modele można znaleźć na tej stronie.