Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Cedima

Produkty 5

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Już od przeszło 30 lat firma Cedima dba o to, żeby cięcie różnych materiałów budowlanych sprawiało możliwie najmniej problemów. Stworzona w Niemczech firma w swojej działalności kieruje się chęcią zaspokojenia potrzeb przemysłu i budownictwa. Dbając o dobre opinie klientów, stara się zaspokoić wszystkie potrzeby branży, dostarczając najwyższej jakości narzędzia i maszyny.

Cedima mieści się w Celle w Niemczech, jednak jedna z firm zależnych mieści się w Czechach. Ponadto w kilku państwach Europy Wschodniej ma swoje przedstawicielstwa. Od kilku lat funkcjonuje oddział Cedima Polska, gdzie w zakres obowiązków wchodzi sprzedaż i serwis narzędzi oraz maszyn. Oddział Cedima Polska przyspiesza też realizację napraw w ramach gwarancji i serwis sprzętu.

Wyroby z katalogu Cedima

Asortyment Cedima obejmuje wiele produktów i maszyn, które przeznaczone są do cięcia. Firma produkuje między innymi piły stołowe, piły ścienne i linowe, a także urządzenia przeznaczone do wiercenia. W asortymencie Industria24 można znaleźć przede wszystkim akcesoria, w jakie wyposażone są te narzędzia. Tarcze diamentowe do pił to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Dzięki temu praca z nimi jest bezpieczna, a promocja na te artykuły pozwoli zmniejszyć wydatki. 

Zastosowanie maszyn i narzędzi Cedima

Cedima wspiera przede wszystkim budownictwo. Maszyny specjalne, piły czy zbierające dobre opinie tarcze diamentowe będą przydatne w czasie remontu i budowy. Narzędzia znajdujące się w katalogu Cedima staną się więc wyposażeniem firm budowlanych. Dla przedsiębiorców spore znaczenie ma także szybki serwis narzędzi i naprawa w ramach gwarancji.