Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Gesipa

Produkty 3

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Firma Gesipa została założona w 1955 roku we Frankfurcie. Początkowo miała zajmować się produkcją innowacyjnych technologicznie opatentowanych wynalazków. Niebawem jednak niemiecki producent opatentował technologię zrywalnych nitów i to stało się główną dziedziną produkcji.

Dobre opinie i ciągły rozwój sprawiły, że firma Gesipa postawiła na rozbudowę. Już w 1971 roku do kilku oddziałów w Niemczech i Austrii dołączyły zakłady produkcyjne w Wielkiej Brytanii i Brazylii. Umożliwia to na łatwiejszy serwis, niższe koszty produkcji i większy asortyment. Obecnie fabryki Gesipa można spotkać na całym świecie.

Zastosowanie i asortyment firmy Gesipa

Od początku działalności asortyment Gesipa opiera się na nitach zrywalnych. Ta technologia przez lata była rozwijana i usprawniana. Dzięki temu dziś katalog Gesipa zawiera kilkadziesiąt różnych nitów o wielu zastosowaniach. Rozróżnia się materiał, z jakiego są wykonywane, a także ich długości oraz średnice.

Firma Gesipa tworzy także narzędzia przeznaczone do prawidłowego zrywania nitów. Szczególnie dobre opinie zbierają pneumatyczne i hydrauliczne nitownice. Ich profesjonalna konstrukcja pozwala na długotrwałą pracę w zakładach produkcyjnych. Często znajdują się także na wyposażeniu ekip montażowych i serwisowych.

Wyroby Gesipa przede wszystkim przydają się w profesjonalnych pracach związanych z łączeniem różnych materiałów. Nadają się do prac związanych z tworzeniem konstrukcji aluminiowych, stalowych, a także z tworzyw sztucznych. Długotrwała gwarancja i częste promocje na sprzęt Gesipa zachęcają do zakupu nawet prywatnych użytkowników.